Інтерфакс-Україна
11:44 29.08.2017

"Заступник міністра оборони ДНР" під час "інспекції" розчавив російського військового

1 хв читати
"Заступник міністра оборони ДНР" під час "інспекції" розчавив російського військового

Головне управління розвідки Міністерства оборони України констатує, що під час святкування Дня шахтаря на тимчасово окупованих територіях Донбасу збільшилася кількість випадків злочинних дій російських військовослужбовців стосовно місцевого населення, грубих порушень військової дисципліни, що призвели до втрат особового складу.

"Так званий "заступник міністра оборони ДНР із матеріально-технічного забезпечення" здійснював інспекційну поїздку з'єднаннями і частинами 1 АК (Донецьк) ЗС РФ. Наслідком цієї" інспекції "стала скоєна ним дорожньо-транспортна пригода, в результаті якого був розчавлений військовослужбовець одного з підрозділів 1 АК", - йдеться в повідомленні ГУР на сторінці у Facebook у вівторок.

Крім того, військовослужбовець 1-ї окремої мотострілкової бригади (Кальміуське) 1 АК, перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння, викрав автомобіль "Опель Вектра", що належав цивільній особі, і в'їхав на ньому в автобусну зупинку. Унаслідок цього травмовано двох місцевих жителів.

Розвідка також повідомила, що під час проведення святкових заходів у н.п.Шахтарськ, присвячених Дню шахтаря, між військовослужбовцями одного з підрозділів 1 АК і місцевими жителями сталася бійка.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сійярто анонсував зустріч з Сибігою у Будапешті цього тижня

Трамп сказав, що дізнається всі подробиці про вбивство української біженки Ірини Заруцької

Сіярто: Трамп не надсилав повідомлень, що Угорщина повинна припинити купувати російську нафту

Лише 1% отримувачів грантів за програмою "Власна справа" не виконують умови - Соболев

Апеляційний суд залишив під вартою працівника НАБУ Гусарова - ЗМІ

Ділки з Дніпра налагодили схему постачання в РФ сільгосппродукції - прокуратура

Генсек НАТО відвідає Велику Британію у вівторок для участі у "Рамштайні"

У будівлю уряду влучила крилата ракета "Іскандер", але бойова частина не вибухнула

Інформація про виїзд за кордон 200 тиc. молодих чоловіків за добу є фейком – ЦПД РНБО

Зеленський призначив ексзаступника голови Мінстратегпрома Алояна заступником секретаря РНБО

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА