Інтерфакс-Україна
12:28 29.08.2017

У багатоповерхівці в Білій Церкві стався вибух, імовірно, газу

1 хв читати
У багатоповерхівці в Білій Церкві стався вибух, імовірно, газу

Вибух стався в одній з квартир у багатоповерховому будинку в м. Біла Церква (Київська обл.), постраждав чоловік, повідомляє Головне управління Національної поліції в Київській області.

За інформацією поліції, вибух стався близько 10.00 у квартирі на другому поверсі дев'ятиповерхового будинку, попередня причина - вибух природного газу.

Вибуховою хвилею вибито шибки на кухні і балконі. Крім того, травмовано 32-річного чоловіка, госпіталізованого до лікарні.

Причини і обставини події встановлюють. На місці працює слідчо-оперативна група поліції, співробітники вибухотехнічної служби і рятувальники, призначені експертизи.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЦПД спростував нібито примус українців з боку канадської влади доводити, що ті не є "ухилянтами"

Уряд Австралії знизив стелю цін на російську нафту, запровадив санкції проти 95 суден "тіньового флоту" – Єрмак

Субота буде трохи теплішою за п'ятницю, дощі будуть невеликими та пройдуть лише на сході та заході України

Росіяни повідомляють про атаку безпілотниками на комплекс "Газпрому" у місті Салават, завод горить

Рада прийняла закон про заходи безпеки в школах

У Терапевтичному саду на ВДНГ в Києві висадять понад 12 тис. рослин - Мінветеранів

Сили спеціальних операцій втретє уразили Волгоградський НПЗ

Видавництво "Човен" через погрози скасувало презентацію книжки "Голоси BLM"

УЦОЯО готовий до його запровадження НМТ у дводенному форматі, освітній омбудсмен виступає за одноденну модель

Верховна Рада підтримала запит до президента про присвоєння звання Героя України Парубію

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА