Інтерфакс-Україна
11:23 31.08.2017

Великий зсув стався поблизу Одеси

1 хв читати

Великий зсув стався в с. Фонтанка в Лиманському (раніше Комінтернівський) районі Одеської області.

У Лиманській районній державній адміністрації кореспонденту "Інтерфакс-Україна" повідомили, що зсув почався о 19.40 29 серпня і закінчився о 1.30 30 серпня.

Про масштаби інциденту в райадміністрації повідомити не змогли, зазначивши лише, що вранці після зсуву евакуювали з нижньої тераси схилу, що з’їхав, 3 автомобілі відпочивальників з Білорусі. У свою чергу глава райадміністрації Василь Приймак на питання про розміри зсуву і плановані заходи відповів, що він перебуває у відпустці.

У Головному управлінні ДСНС в Одеській області агентству повідомили, що знають про подію, але ніякої іншою інформацією не володіють. Не змогли повідомити подробиці інциденту і в обладміністрації.

Тим часом на опублікованому сайтом "Думська" відео з дрона видно, що схил, який сповз у море, завдовжки від 100 до 150 м і приблизно стільки ж - завширшки. В окремих місцях земля просіла не менш ніж на 10 м. Зокрема зруйновано дорогу.

На нижній терасі схилу - близько 30 дачних будиночків, ще не менш ніж 10 будинків опинилися на самому краю обриву.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Експорт нафти з РФ завдяки санкціям впав на 15-20% – Власюк

Сили оборони відбили з початку доби 216 ворожих атак - Генштаб

Бригади повинні самостійно готувати поповнення до бойових дій відповідно до конкретних вимог - Паліса

Жінка й дитина загинули в Херсоні внаслідок атаки російського дрона – прокуратура

Прокурор Джорджії закрив справу проти Трампа і його союзників про втручання у вибори

Кількість загиблих у пожежі в Гонконгу зросла до 36 людей, ще 279 – зникли безвісти

Ще п'ятьох кримчан засудили окупанти до 13-19 років колонії за участь у Хізб ут-Тахрір

Українські воїни захищають позиції, і це основа нашої можливості вести перемовини в інтересах країни - Зеленський

Зеленський доручив Гнатову та Палісі опрацювати справедливий розподіл особового складу між бригадами

Верховна Рада розгляне закон про цивільну вогнепальну зброю

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА