Інтерфакс-Україна
13:32 03.09.2017

Український військовий поранений під Зайцевим у суботу

1 хв читати
Український військовий поранений під Зайцевим у суботу

Один український військовослужбовець дістав поранення під смт Зайцеве Бахмутського району Донецької області в суботу, повідомляє речник Міністерства оборони України з питань АТО Олександр Мотузяник.

"За минулу добу внаслідок бойових дій жоден український військовий не загинув, але один український військовослужбовець дістав легке поранення. Це сталося біля Зайцевого внаслідок ворожого обстрілу з легкої зброї", - розповів О.Мотузяник на брифінгу в неділю в Києві.

За його словами, на донецькому напрямку бойовики здійснили в суботу 15 збройних провокацій. Найбільш напружена ситуація була на ділянці Кам'янка-Авдіївка-шахта Бутівка, неодноразово використовувалися гранатомети і стрілецька зброя. У Майорську і Зайцевому з боку незаконних збройних формувань було 5 провокацій з використанням стрілецької зброї.

На луганському напрямку в суботу було зафіксовано лише один випадок порушення режиму тиші з боку бойовиків - в районі Новозванівки, де незаконні збройні формування застосували гранатомети.

На маріупольському напрямку всі 10 обстрілів із боку бойовиків припали на південну ділянку, біля моря. Спочатку бойовики використовували гранатомети, обстрілюючи позиції сил АТО під Талаківкою, потім зі стрілецької зброї обстрілювали позиції під Гнутовим, Талаківкою, Водяним, Широкиним.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

США виступили за обмеження розкриття чутливої для України інформації у справі ПАТ "Татнєфть" - Мін’юст

Трамп попросив Віткоффа зосередитися на врегулюванні російсько-української війни

Секретар Одеської міськради від "Слуги народу" може очолити Одесу в разі позбавлення мера громадянства – ЗМІ

Стефанчук та міністерка праці Німеччини обговорили питання фінансової підтримки України

Гетманцев пропонує передбачити базові оклади для викладачів вишів на рівні 30-40 тис. грн в проєкті держбюджету-2026

РФ пошкодила чи зруйнувала майже 2 тис. об'єктів "Сумиобленерго"

Нацполіція за міжнародної співпраці викрила зловмисника на поширенні дитячої порнографії

Оборонна підтримка та фінансова допомога — у фокусі візиту Стефанчука до ФРН

Робочу групу зі збереження свідчень про події збройної агресії РФ очолить глава Укрдержархіву Хромов

Міжвідомча робоча група щодо вступу України у ЄС схвалила проєкт переговорної позиції по Кластеру 3

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА