14:47 06.09.2017

Прихильники легалізації автомобілів з іноземними номерами оголосили про безстрокову акцію протесту в Києві

1 хв читати
Прихильники легалізації автомобілів з іноземними номерами оголосили про безстрокову акцію протесту в Києві

Організатори акції "За доступне розмитнення кожному українцю" оголосили про її продовження в безстроковому режимі, повідомив один з організаторів акції, голова громадської організації "Авто Євро Сила" Олег Ярошевич.

"Будемо продовжувати акцію, поки не буде конструктивного вирішення питання", - сказав він в ході прес-конференції в середу.

За даними організаторів акції, в ній бере участь близько 5 тис. осіб.

Як повідомлялося, в Києві, біля Верховної Ради, проходить анонсована напередодні акція власників автомобілів на європейських номерах за легалізацію нерозмитнених авто. Водії почали збиратися ще з ночі. Серед завдань проведеної акції - доступна розмитнення (% вартості авто) на всі автомобілі для всіх громадян України, введення простого і доступного механізму легалізації завезених автомобілів (встановлення ставки платежів до бюджету в межах 15-30% вартості авто), мораторій на дію екологічних норм Евро5 як умови ввезення і реєстрації в автомобілів в Україні, припинення "репресій" силових структур проти водіїв автомобілів на єврономер і мораторій на дискримінацію до остаточного законодавчого врегулювання.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА