Інтерфакс-Україна
17:19 06.09.2017

Держприкордонслужба України розглядає два шляхи для мінімізації ризиків на кордоні

1 хв читати
Держприкордонслужба України розглядає два шляхи для мінімізації ризиків на кордоні

Голова Державної прикордонної служби України Петро Цигикал наголошує, що у відомстві вивчають два шляхи для зниження рівня протиправної діяльності на держкордоні та мінімізації ризиків.

"Сьогодні адміністрація Держприкордонслужби вбачає два основні шляхи, які дозволять суттєво знизити рівень протиправної діяльності на кордоні та мінімізувати будь-які ризики. Перший - це посилення відповідальності за незаконне порушення кордону України та контрабандну діяльність. Другий - це підвищення щільності системи охорони кордону шляхом розгортання тимчасових відділень прикордонної служби та активізації діяльності інституту прикордонних інспекторів", - написав він на сторінці у Facebook у середу.

За словами П.Цигикала, такі відділення прикордонної служби організаційно входитимуть до складу відділів прикордонслужби й розташовуватимуться на відстані не більше ніж 20 км один від одного. При цьому розгортання таких тимчасових містечок не потребує багато часу та додаткового виділення земель.

Голова прикордонвідомства нагадав, що на східній, південній та північній ділянках держкордону Україна має "реальну гібридну загрозу, яка генерується Російською Федерацією". "Постійна активність злочинних груп, що займаються організацією контрабандних каналів та переправленням незаконних мігрантів на західній ділянці, також викликає серйозне занепокоєння", - назвав ще одну проблему П.Цигикал.

Він зазначив, що адміністрація Держприкордонслужби спільно з Національною академією відомства всебічно вивчають організаційні та матеріальні аспекти, пов'язані з реалізацією ідеї розгортання тимчасових відділень на кордоні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У двох районах Миколаєва зникло світло після атаки РФ

Командир 125-ї бригади Третього армійського корпусу відправив офіцерів на Куп’янський напрямок

У ЦПД спростували можливість російського десанту в Одеську область і назвали це ворожими вкидами

Зеленський-Путіну: Україна не дозволить контролювати потенційні президентські вибори в країні

Цивільний постраждав внаслідок удару російського дрону по автівці в Харківській області

Гегсет оголосив про початок операції "Удар Яструба" в Сирії, Трамп пояснив причину

На фронті більше 140 боєзіткнень за добу, найбільше на покровському напрямку - Генштаб

Гегсет оголосив про початок операції "Удар Яструба" в Сирії

Ситуація в енергосистемі України через удари перебуває в найгіршому стані як мінімум з вересня 2024р – МАГАТЕ

Зустріч з американськими та європейськими партнерами в США завершена, домовилися про подальші кроки - Умєров

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА