Інтерфакс-Україна
09:48 07.09.2017

ГПУ провела обшук в головному офісі "Астарти"

2 хв читати
ГПУ провела обшук в головному офісі "Астарти"

Один із найбільших агропромхолдингів в Україні "Астарта" заявляє, що 6 вересня в його головному офісі відбувся обшук за ініціативою Генеральної прокуратури України.

"6 вересня в офісі компанії "Астарта-Київ" за участю озброєних правоохоронців та з порушенням процесуальних норм відбувся обшук, ініційований Генеральною прокуратурою України", - йдеться в заяві компанії.

"Астарта" вважає дії силових структур надмірними і необґрунтованими.

"Корпоративне управління підприємствами "Астарти" відповідає всім принципам прозорості. Компанія сьогодні, як і завжди, конструктивно співпрацювала з регуляторними органами щодо надання свідчень, пояснень і документації. Тому застосування "силових" сценаріїв є повністю необґрунтованим, виглядає як непрофесіоналізм або відкритий тиск на бізнес", - заявляє компанія.

Вона зазначає, що протягом кількох годин через обшуки була заблокована робота компанії та її підприємств. Крім того, наразі заблоковані окремі її рахунки.

Проте, згідно з повідомленням, усі виробничі процеси на її підприємствах відбуваються у звичайному режимі.

"Ми очікуємо, що за декілька днів усі тимчасові обмеження будуть зняті, та вживаємо заходів для уникнення в майбутньому таких, на наш погляд, надмірних дій з боку регулюючих установ", - йдеться в заяві.

Керівництво компанії звернулося до Генпрокуратури і керівництва країни щодо неприпустимості силового тиску на бізнес і має намір оскаржити дії силовиків у встановленому законом порядку.

"Астарта" - вертикально інтегрований агропромисловий холдинг, що здійснює діяльність у Полтавській, Вінницькій, Хмельницькій, Тернопільській, Житомирській, Чернігівській, Черкаській і Харківській областях. До складу холдингу входять вісім цукрових заводів, агрогосподарства із земельним банком близько 250 тис. га та молочні ферми. У 2014 році холдинг ввів в експлуатацію завод із переробки сої в Полтавській області (ТОВ "Глобинський переробний завод").

Найбільшими акціонерами "Астарти" є бізнесмен Віктор Іванчик та міжнародна фінансова група Fairfax Financial Holdings Limited.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Спецпредставник Келлог збирається відвідати Київ - ЗМІ

Ціни на електроенергію в Україні продовжують зростати при її значному профіциті – ексміністерка енергетики

Прокуратура через суд повернула місту ділянку набережної Дніпра неподалік ЖК River Stone

Меліоративне майно до 1 січня 2026р передадуть Держрибагентству - Мінекономіки

Сили оборони відбили з початку доби 107 ворожих атак - Генштаб

Одна людина постраждала через атаку російського дрона в Миколаївській області - ОВА

Трамп має намір дати Путіну ще два тижні і в разі його відмови від перемовин покласти провину на одну з сторін

Трамп: Путін може приїхати на Чемпіонат світу з футболу 2026 в Америку, а може й ні, залежно від подій наступних тижнів

Трамп заявив, що висловив невдоволення Путіну ударом РФ по американському заводу в українському Закарпатті

Сутички відбулись у Вінниці при спробі поліцейських заблокувати громадянина, якого розшукував ТЦК

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА