16:09 09.09.2017

У РФ порушили понад 30 кримінальних справ щодо українських військових, які брали участь в АТО

1 хв читати
У РФ порушили понад 30 кримінальних справ щодо українських військових, які брали участь в АТО

Слідчий комітет Російської Федерації порушив понад 30 кримінальних справ щодо українських військових - учасників АТО на Донбасі, деякі з цих справ - без конкретних фігурантів, повідомив представник прес-служби Генерального штабу Збройних сил України Владислав Селезньов.

"Ми отримуємо інформацію з відкритих джерел щодо рішень, які приймає Слідчий комітет Російської Федерації про порушення кримінальних справ стосовно учасників АТО на сході нашої країни", - сказав В.Селезньов в інтерв'ю "Радіо Свобода", опублікованому в суботу.

На питання, скільки таких кримінальних справ, він відповів: "Їх понад 30".

За словами В.Селезньова, в деяких кримінальних справах фігурують українські посадовці різного рівня, "починаючи від головнокомандувача ЗСУ генерала армії Віктора Муженка, закінчуючи командирами частин і підрозділів, які виконували або виконують зараз завдання в районах проведення АТО". Інші справи порушено безособово. "Тобто фактично будь-який з українських військовослужбовців, які виконували завдання на сході нашої країни, може бути фігурантом цих кримінальних справ", - пояснив він.

В.Селезньов також розповів, що коли на початку липня у нього в Сімферополі в окупованому Криму померла мама, він не зміг поїхати на її похорон. "На жаль, я не мав можливості віддати останню шану саме з цих міркувань. Дуже великі ризики залишитися в Криму назавжди", - сказав він.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА