12:26 13.09.2017

В Україні немає закону, що імплементує норми ООН про права корінних народів, - Бабин

2 хв читати
В Україні немає закону, що імплементує норми ООН про права корінних народів, - Бабин

В Україні поки що немає закону, який імплементував би норми декларації ООН про захист прав корінних народів, заявляє постійний представник президента України в АР Крим Борис Бабин.

"У нас сьогодні немає цілісного законопроекту, який би відображав норми декларації та був би зареєстрований в парламенті з питання захисту прав корінних народів України. Сьогодні ми поки не бачимо спільного бачення змін до Конституції України в розділ 10, щоб захистити права корінних народів, які закріплені в декларації ООН", - заявив Б.Бабін в ході презентації результатів дворічного проекту стратегії публічної дипломатії кримських татар на честь 10-річчя декларації ООН про права корінних народів в середу в Києві.

Він також висловився за більш активну взаємодію з міжнародними інституціями захисту прав корінних народів, які живуть в включеному Російською Федерацією Криму.

"Оскільки історична батьківщина корінних народів України - кримських татар, караїмів і кримчаків - Крим - сьогодні окупований Російською Федерацією, ми повинні використовувати міжнародні механізми (міжнародний суд ООН, Європейський суд з прав людини - ІФ) для захисту прав корінних народів, які піддаються дискримінації" , - сказав Б.Бабін.

Постпред президента України в Криму також висловився за продовження проекту стратегії публічної дипломатії кримських татар. За його словами, продовження проекту дасть додатковий поштовх для співпраці з міжнародними організаціями щодо захисту прав корінних народів.

Як повідомлялося, робоча група розробляє законопроект про корінні народи України.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА