18:31 13.09.2017

"Укртелеком" запропонував НКРЗІ спростити доступ до кабельних каналізацій електрозв'язку

1 хв читати
"Укртелеком" запропонував НКРЗІ спростити доступ до кабельних каналізацій електрозв'язку

"Укртелеком" представив Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації (НКРЗІ), кілька пропозицій щодо спрощення Правил надання доступу до інфраструктури кабельної каналізації електрозв'язку (ККЕ).

"Зокрема, запропоновані зміни надають можливість майже на третину скоротити кількість дій постачальника і замовника, необхідних для надання доступу до ККЕ, що, в свою чергу, вплине і на час, необхідний для отримання цього доступу операторами і провайдерами телекомунікацій" - повідомив директор з корпоративних комунікацій "Укртелекому" Михайло Шуранов агентству "Інтерфакс-Україна".

Коментуючи схвалений напередодні НКРЗІ проект постанови Кабінету Міністрів "Про затвердження Правил надання доступу до інфраструктури ККЕ", представник "Укртелекому" зазначив, що компанія підтримує ухвалення цього документа.

"Ця ініціатива, яка чітко визначає правила доступу гравців ринку телекомунікацій до ККЕ, що не належить операторам і провайдерам. Раніше такі правила були відсутні, тоді як кабельна каналізація перебуває не лише у власності операторів. Нормативне врегулювання таких питань, звичайно, потрібно", - сказав М.Шуранов.

Як повідомлялося, схвалений НКРЗІ проект, за даними регулятора, врахував всі зауваження учасників ринку і найближчим часом буде направлений на узгодження до зацікавлених державних органів - Міністерства фінансів, економічного розвитку і торгівлі, Держрегуляторну службу, Антимонопольний комітет, Державну службу спеціального зв'язку та захисту інформації України.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Касаційний Госпсуд призупинив справу про повернення "Укртелекому" державі

Масові проекти з підключення віддалених сіл до ШСД не окупляться без участі держави

Високошвидкісним Інтернетом позбавлені можливості користуватися 8,3 млн осіб, які проживають у 22 тис. українських сіл

"Укртелеком" планує підключити до ШСД 8 тис. сіл із 6 млн жителів протягом 2 років при 50% участі держави

ZTE надав "Укртелекому" довгострокову лінію фінансування на $10 млн на першому етапі

"Укртелеком" заявляє про держзаборгованість у 190 млн грн із надання послуг зв'язку пільговикам

ФДМ очікує сприяння ГПУ в поверненні акцій "Укртелекому" державі

Cуд Амстердама заморозив акції SCM, DTEK і Metinvest щодо спору про оплату "Укртелекому", СКМ заявляє про роботу у звичайному режимі

lifecell має намір блокувати трафік на номери 0-800

"Укртелеком" заявляє про можливе припинення дзвінків між стаціонарними номерами і номерами lifecell із вини мобільного оператора

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА