10:15 14.09.2017

Уряд затвердив держзамовлення на 52 проекти науки і техніки на 2017-2018 роки

1 хв читати
Уряд затвердив держзамовлення на 52 проекти науки і техніки на 2017-2018 роки

Кабінет Міністрів України затвердив державне замовлення на 52 проекти науки і техніки на 2017-2018 роки.

"Кабмін затвердив 52 проекти в найважливіших напрямках розвитку науки і техніки, на які буде зроблено держзамовлення на 2017-2018 роки", - йдеться в повідомленні прес-служби Міністерства освіти і науки України.

Відповідне рішення було ухвалено 13 вересня.

"Ми спрямуємо бюджетні кошти на ті проекти, які мають високий ступінь готовності до впровадження. Їхніми результатом стануть конкретні технології або розробки, які будуть використовуватися на практиці", - наводить прес-служба слова першого заступника міністра освіти і науки України Володимира Ковтунця.

Проекти були відібрані конкурсною комісією Міносвіти.

Розробки будуть здійснювати в таких пріоритетних напрямках: інформаційні та комунікаційні технології; енергетика та енергоефективність; раціональне природокористування; науки про життя, нові технології профілактики та лікування найбільш поширених захворювань; нові речовини і матеріали.

Зокрема, мова йде про створення високочутливої імуноферментної тест-системи для ранньої діагностики гепатиту В, терагерцового сканера, програмно-технічного комплексу підтримки прийняття рішень в сфері військової логістики та ін.

Виконання 14 розробок вже почалося в 2016 році і завершиться в грудні 2017 року.

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА