10:22 14.09.2017

Віце-президент ЄК Марош Шефчович відвідає Київ

1 хв читати
Віце-президент ЄК Марош Шефчович відвідає Київ

Віце-президент Європейської комісії з питань Енергетичного союзу Марош Шефчович (Maroš Šefčovič) в п'ятницю, 15 вересня, прибуде до Києва з робочим візитом, повідомляє представництво Євросоюзу в Україні.

За інформацією представництва ЄС, віце-президент ЄК на відкритті 14-ої щорічної зустрічі Ялтинської європейської стратегії (YES) виступить з промовою про геополітичні аспекти енергетичної політики.

"Віце-президент хотів би обговорити питання прогресу реформ в енергетичному секторі, реформ "Нафтогазу" і транспортування газу. Серед його завдань - також пошук шляхів подальшого розвитку співробітництва між ЄС та Україною в контексті Енергетичного Союзу", - йдеться в повідомленні.

М.Шефчович також проведе зустрічі з прем'єр-міністром України Володимиром Гройсманом, віце-прем'єрами Геннадієм Зубком і Володимиром Кістіоном, міністром енергетики Ігорем Насаликом та міністром закордонних справ Павлом Клімкіним. Крім того, він розгляне питання реформ в енергетичному секторі з членами комітету Верховної Ради з питань енергетики і головою правління НАК "Нафтогаз України" Андрієм Коболєвим.

"Європейський Союз рішуче підтримує реформи України в енергетичному секторі. Вони є ключовими для модернізації економіки. Від них виграють як споживачі, так і підприємства. Я чекаю дискусії з українським керівництвом щодо наших подальших кроків. Ми повинні використовувати весь потенціал України у сфері енергоефективності, енергетики і транспортування газу ", - заявив віце-президент ЄК напередодні візиту до Києва.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА