10:50 14.09.2017

"Укрзалізниця" не змогла провести реформу в 2016-2017 роках - Омелян

2 хв читати
"Укрзалізниця" не змогла провести реформу в 2016-2017 роках - Омелян

ПАТ "Укрзалізниця" у 2016-2017 роках так і не вдалося провести суттєві реформи, вважає міністр інфраструктури Володимир Омелян.

"Реформа у 2016-2017 рр. не відбулася. І доки "Укрзалізницю" не буде повернуто в підпорядкування Мінінфраструктури до впровадження повноцінного корпоративного управління, не вірю, щоб щось змінилося на краще. Надто велика спокуса, користуючись відсутністю належного контролю, професійних знань, далі ловити рибку в каламутній воді", - написав міністр на своїй сторінці в мережі Facebook.

Як повідомлялося в січні 2017 року з посиланням на державного секретаря Міністерства інфраструктури Андрія Галущака, Кабмін передав ПАТ "Укрзалізниця" в управління уряду для підвищення ефективності її корпоративного управління.

А.Галущак наголосив, що ці зміни до статуту спрямовані на створення умов для проведення реформи корпоративного управління компанії.

Згідно із законом, засновником ПАТ "Укрзалізниця" та її єдиним акціонером є Кабінет Міністрів України.

"Відтепер уряд як акціонер зможе швидко ухвалювати ефективні рішення, необхідні для функціонування компанії та реформ", - зазначав держсекретар.

Він зауважив, що при цьому має посилитися роль наглядової ради "Укрзалізниці" як органу управління.

"Міністерство інфраструктури сконцентрується на своїй основній функції - формуванні державної політики у сфері залізничного транспорту, не відволікаючись на вирішення управлінських питань", - сказав тоді А.Галущак.

За його словами, це дасть змогу нарешті сформувати нову законодавчу основу для розвитку та функціонування залізничного транспорту.

В.Омелян тоді також заявив, що таке рішення уряду - це питання подальшої реформи ПАТ. "Те, що відбувається, - це не перехід "Укрзалізниці" з-під контролю однієї партії до іншої. Це питання реформи - бути їй чи ні. Я як міністр і громадянин не маю жодного бажання або найменших спроб тотального контролю або впливу на підприємствах, довірених мені. Смілянський, Новак, Вецкаганс, інші керівники ЦОВВ і підприємств у будь-яку секунду можуть підтвердити, що моя єдина вимога - розвиток та ефективність", - сказав він тоді.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА