Інтерфакс-Україна
15:12 16.09.2017

Український військовий поранений напередодні під час обстрілу Кримського на Луганщині

1 хв читати
Український військовий поранений напередодні під час обстрілу Кримського на Луганщині

Український військовий зазнав поранень напередодні внаслідок обстрілу бойовиками н.п. Кримське (Луганська обл.), повідомив спікер Міністерства оборони України з питань АТО Андрій Лисенко.

"Загиблих за минулу добу немає, але один військовий зазнав поранень у Кримському під час ворожого обстрілу", – сказав він на брифінгу в суботу в Києві.

Раніше прес-центр штабу АТО повідомляв, що бойовики за минулу добу здійснили 30 обстрілів позицій Збройних сил України у зоні проведення антитерористичної операції, унаслідок поранений один український військовослужбовець.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Results of ARMA auction for sale of Borzhava resort land may be canceled – MP

АРМА проводить перевірку переможців торгів із продажу земель курорту "Боржава"

Консульство Польщі в Одесі було пошкоджено під час нічного бомбардування – МЗС

В окупованому Маріуполі підлітку інкримінують "держзраду" - омбудсмен

Міноборони та "Фундація Пилипа Орлика" уклали меморандум щодо реставрації та створення музею у Будинку Сікорського

Свириденко доручила повідомити про потреби інфраструктури в резервному живленні і відновити водопостачання в Ірпені

Російський дрон поцілив у спортивний об'єкт у Харкові, даних щодо постраждалих немає

Настоятель "Голосіївської пустині" в Києві виїхав з країни на наступний день після публікації про підпільну школу - ЗМІ

Зеленський призначив Ярослава Мережка заступником голови СБУ - указ

В Естонії відкрили перший завод з виробництва боєприпасів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА