Інтерфакс-Україна
10:47 19.09.2017

Невідомі напали на одного з виправданих фігурантів справи 2 травня в Одесі

1 хв читати
Невідомі напали на одного з виправданих фігурантів справи 2 травня в Одесі

Невідомі напали на одного з фігурантів справи за фактом подій 2 травня 2014 року в Одесі (в частині подій на Грецькій площі), якого суд визнав невинним.

Як повідомив радник начальника Головного управління Нацполіції в Одеській області Руслан Форостяк на своїй сторінці у Facebook, інцидент стався на одній із заправок на виїзді з міста Чорноморська Одеської області. Про напад до поліції повідомив адвокат побитого.

При цьому Р.Форостяк спростував інформацію, що чоловікові "пробили череп". У постраждалого закрита черепно-мозкова травма, струс мозку та переломи ребер.

За фактом нападу розпочато кримінальне провадження за ст. 125 (умисне легке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України. Наразі правоохоронці очікують результатів експертизи для остаточної кваліфікації нападу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Уродженець Макіївки, який воював проти ЗСУ на Харківському та Луганському напрямках, отримав 15 років ув'язнення

Ринок юрпослуг у 2025р. незначно зростав, у 2026р. зростання проявиться у збільшенні вартості юрпослуг – думка

Дві людини дістали поранень у Запоріжжі через ворожий удар

У Харкові вже 4 постраждалих - Синєгубов

ЦВК визнала Романа Кравця народним депутатом

Є загиблі і поранені внаслідок ворожого авіаудару по Харкову – мер

Ткаченко – Кличку: Рішення щодо розвитку, функціонування та утримання міської інфраструктури ухвалюються в міській держадміністрації

Сили оборони стримують ворога на півночі Покровська та Мирнограда, за тиждень знищено 370 окупантів – 7 корпус ДШВ

Поліція: 73-річний чоловік помер в Києві не через ожеледицю, а від хвороби серця

Жодна країна ЄС не здатна так швидко відновити тепло, як Київ - експерт

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА