Інтерфакс-Україна
14:33 27.09.2017

Україна має всі необхідні ресурси для подолання епідемії ВІЛ/СНІД до 2030 року - Супрун

1 хв читати
Україна має всі необхідні ресурси для подолання епідемії ВІЛ/СНІД до 2030 року - Супрун

Україна має всі ресурси і політичну волю подолати епідемію ВІЛ/СНІДУ до 2030 року, повідомила в. о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун під час прес-конференції в середу.

"Україна має найбільш масштабну програму в регіоні Центральної Європи та Середньої Азії з лікування пацієнтів ВІЛ/СНІДу. А нині Україна має всі шанси ще більше поліпшити ситуацію. У країні є політична воля для медичної реформи, яка вплине на подолання епідемії. Ми посилюємо первинну медичну допомогу, щоб лікарі сімейної медицини отримали доступ до тестування пацієнтів на ВІЛ/СНІД", - сказала вона.

Як наголосила У.Супрун, план України - подолати епідемію до 2030 року.

Вона також уточнила, що станом на 1 липня під медичним наглядом перебували 136,965 тис. ВІЛ-інфікованих людей. За оцінками Центру громадського здоров'я МОЗ, в Україні проживає близько 240 тис. ВІЛ-інфіковаих громадян. За останні 30 років 43,306 тис. українців померли від СНІДу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Пасажиропотік за тиждень скоротився ще на 5,2%

Двоє загиблих та одна людина постраждала внаслідок атаки ворожих БпЛА у Харківській області - прокуратура

УЧХ працює на місцях ліквідації наслідків ударів РФ по Львівщині

Постачання електроенергії, перерване внаслідок ворожої атаки на Запоріжжя в ніч на неділю, відновлено

Електропостачання відновлено в 162 н.п. Одеської області, знеструмлених через негоду

Сили оборони продовжують стримувати противника, від початку доби відбулося 106 боєзіткнень – Генштаб ЗСУ

Світ має зупинити постачання критичних компонентів до Росії – Зеленський

Зеленський: Росія відверто намагається знищити українську цивільну інфраструктуру перед зимою

Вчителям з вересня нараховують доплату 2 тис. грн на місяць, ближче до фронту – 4 тис. грн

Свириденко на Сумщині: ведуться роботи з відновлення подачі електрики після російських обстрілів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА