Інтерфакс-Україна
14:24 29.09.2017

Двоє пілотів загинули внаслідок аварії військового літака в Хмельницькій області

1 хв читати
Двоє пілотів загинули внаслідок аварії військового літака в Хмельницькій області

Двоє пілотів військового літака Л-39 загинули під час аварії в Хмельницькій області в районі м Старокостянтинів, повідомив агентству "Інтерфакс-Україна" начальник прес-служби командування Повітряних сил ЗСУ Роман Юрчило.

"Зв'язок з судном під час його тренувального польоту було втрачено о 12.20. Літак Л-39 впав поблизу міста Старокостянтинів. Двоє пілотів загинули", - сказав він агентству в п'ятницю.

Як повідомляє командування Повітряних сил ЗСУ на сторінці у соцмережі Facebook, на місці катастрофи працюють рятувальні служби і правоохоронні органи.

Причини авіаційної катастрофи з'ясовують.

За інформацією прес-служби Держслужби України з надзвичайних ситуацій, літак впав у поле неподалік с. Веселий Кут (Красилівський район).

"Впав навчально-тренувальний військовий літак Л-39, який вилетів з військового аеродрому м.Старокостянтинів", - йдеться в повідомленні ДСНС.

На місці працюють, окрім правоохоронців, карети "швидкої допомоги", підрозділ ДСНС (одна одиниця техніки та 6 чоловік особового складу).

Л-39 - навчально-тренувальний літак, екіпаж - 2 людини.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський відвідав Львівський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут

Поліція запобігла організації чергової незаконної схеми виїзду військовозобов'язаних з країни

Невеликий сніг, вдень з дощем очікується в Україні в середу

ВРП звільнила суддю ОАСК Павла Вовка за тиск на суддів, ВРП та ВККС

У Києві з 21 березня дозволять рух наземного громадського транспорту під час тривог – очільник МВА

Кабмін передав 204 млн грн бюджетних призначень від Секретаріату уряду до Мінкультури у зв'язку з перепідпорядкуванням Держкіно

Шмигаль: за останні 2 роки бюджет на освіту і науку зріс на 35%

Чиновника з Полтавщини засуджено до 10 років тюрми за замовлення вбивства підприємця- ДБР

Невідомі вчинили стрілянину у ТРЦ в Білій Церкві, поліція розшукує нападників

Сибіга провів у Нью-Делі першу в історії зустріч міністрів закордонних справ України та Королівства Бутан

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА