Інтерфакс-Україна
13:44 03.10.2017

До ЗСУ до кінця року можуть призвати ще 500 офіцерів запасу

1 хв читати
До ЗСУ до кінця року можуть призвати ще 500 офіцерів запасу

До Збройних сил України до кінця 2017 може бути призвано близько 500 офіцерів запасу, повідомив начальник головного управління персоналу - заступник начальника Генерального штабу Збройних сил України Артур Артеменко.

"Наше головне управління, з урахуванням потреб та браку офіцерів, а також необхідності укомплектувати бази, склади, арсенали, пропонуватиме начальнику Генерального штабу - а приймає рішення міністр оборони - призвати невелику кількість цих посадових осіб. Це буде до 500, напевно", - сказав він на брифінгу в Києві у вівторок.

А.Артеменко зазначив, що це рішення ще не прийнято, і наголосив, що призвані офіцери не можуть бути залучені до проведення антитерористичної операції.

Як повідомлялося, 30 травня 2017 року міністр оборони України Степан Полторак підписав наказ про призов офіцерів запасу на військову службу до Збройних сил України.

21 червня С.Полторак повідомив, що відбір на військову службу за призовом офіцерів запасу завершено, загалом для проходження служби в Збройних силах України було відібрано тисячу осіб.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Володимир Зеленський обговорив проблеми прифронтових територій із головами територіальних громад Сумської області

Зеленський обговорив з міністром і військовими плани Міноборони

Пожежі в дачному секторі в Сумах внаслідок удару росіян

Кіберполіція повідомила про підозру учаснику транскордонної злочинної групи, яка заробляла на договірних іграх

Новий президент Польщі до 2030 року має намір провести реформу конституції

Зеленський призначив керівників УСБУ в Кіровоградській і Полтавській областях

Україна запропонувала партнерам сформувати спільну позицію на рівні радників з питань безпеки - Зеленський

Зеленський: схоже, Росія тепер більше налаштована на припинення вогню; головне, щоб вони не обманули нас в деталях

Росіяни вдарили по Нікополю, троє людей загинули

Зеленський: У розмові з Трампом також взяли участь європейські лідери

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА