Інтерфакс-Україна
10:18 04.10.2017

СБУ затримала чотирьох жителів Херсона, які запустили квадрокоптер над в/ч

1 хв читати
СБУ затримала чотирьох жителів Херсона, які запустили квадрокоптер над в/ч

Співробітники Служби безпеки України увечері 3 жовтня затримали групу молодих людей, які запустили квадрокоптер поблизу від території військової частини в Херсоні.

Як повідомляє прес-центр СБУ, незважаючи на численні попередження в засобах масової інформації про впровадження в військових частинах Збройних сил України посилених заходів з охорони, близько 21.00 чотири жителі Херсона здійснили запуск квадрокоптера і направили його на територію в/ч, яка виконує важливі завдання із захисту південного кордону України.

Спроби молодих людей одразу ж були припинені СБУ спільно з військовослужбовцями ЗСУ, безпілотник вилучено на території військового об'єкта, підкреслили в СБУ.

Затримані дають пояснення правоохоронцям щодо справжніх мотивів і мети використання ними квадрокоптера поруч з військовою частиною.

ОСТАННЄ

У грудні окупанти скоротили темпи захоплення українських територій — на 12% менше, ніж у листопаді - DeepState

Мінімальний розмір пенсії за віком зріс на 234 грн з 1 січня

Волинська область зазнала масованої атаки БпЛА: є влучання в об’єкти критичної інфраструктури та масштабні відключення світла - ОВА

Одеса в новорічну ніч зазнала кількох хвиль атак ударних БпЛА: зафіксовано пожежі та пошкодження житлових будинків

1 січня: Яке сьогодні свято, все про цей день

У Запоріжжі кількість поранених через ворожий обстріл збільшилась до п’яти, серед них дитина – ОВА

Окупанти просунулися в Білогірʼї, Степногірську та Покровську, за добу зайняли 10,83 кв км — DeepState

Франція та Великобританія готові надати до 15 тисяч військових для гарантій безпеки в Україні – ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 120 ворожих атак - Генштаб

Американська розвідка спростувала заяви РФ про "атаку" України на резиденцію Путіна - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА