19:16 06.10.2017

Україна зацікавлена в залученні американських фахівців для посилення безпеки арсеналів і складів

1 хв читати
Україна зацікавлена в залученні американських фахівців для посилення безпеки арсеналів і складів

Начальник Генерального штабу Збройних сил України Віктор Муженко на зустрічі з аташе з питань оборони при посольстві США в Україні полковником Томасом Уоффорд відзначив важливість інтенсифікації двостороннього співробітництва у військовій сфері та наголосив на зацікавленості України в залученні американських фахівців до заходів із посилення безпеки арсеналів, баз і складів.

"Збройні сили України демонструють прогрес у реформуванні та переході на стандарти НАТО завдяки консультативно-дорадчій допомозі, яку надають американські радники, а також у підготовці особового складу підрозділів за участю американських інструкторів", - сказав В.Муженко на зустрічі в п'ятницю, повідомляє управління зв'язків із громадськістю ЗСУ.

Сторони висловили переконання в інтенсифікації двостороннього співробітництва у військовій сфері між двома країнами і надалі.

Окремо начальник Генштабу ЗСУ наголосив на зацікавленості української сторони в залученні американських фахівців до заходів із посилення безпеки арсеналів, баз і складів.

Під час зустрічі Т.Уоффорд представив В.Муженку начальника відділу оборонного співробітництва при посольстві США в Україні полковника Роберта Пітерса.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА