Інтерфакс-Україна
13:26 09.10.2017

Порошенко відкрив після реконструкції "Театр на Подолі" в Києві

2 хв читати
Порошенко відкрив після реконструкції "Театр на Подолі" в Києві

Президент Петро Порошенко взяв участь в урочистому відкритті після реконструкції будівлі "Театру на Подолі" на Андріївському узвозі в Києві, кошти на яку виділила корпорація Roshen.

"Я ще раз хочу акцентувати, що власником театру є громада міста Києва, не Roshen і ніхто інший. Дуже багато людей не хотіли і перешкоджали будівництву театру. Для них, що гірше, то краще. Але сьогодні Київський академічний драматичний "Театр на Подолі " з новим будинком оголошується відкритим ", - сказав президент.

Інвестиції корпорації Roshen в реконструкцію будівлі "Театру на Подолі" на Андріївському узвозі в Києві становили 174 млн грн.

Художній керівник театру Віталій Малахов під час спілкування з журналістами повідомив, що театр заснований в 1987 році.

За його словами, перша театральна постановка в новій будівлі відбудеться орієнтовно через місяць, а перша репетиція - 11 жовтня.

"Ми хочемо використовувати фойє (театру - ІФ) як публічний громадський простір, який буде працювати з 11:00, де відбуватимуться майстер-класи, лекції, інші публічні заходи", - сказав він.

Як повідомлялося, 29 листопада 2016 року в Києві на Андріївському узвозі відкрили фасад нової будівлі Київського академічного драматичного театру на Подолі, реконструкція якого викликала неоднозначну реакцію громади.

Генеральним проектувальником проекту реконструкції київського театру на Подолі виступило архітектурне бюро "Дроздов та партнери".

Реконструкція будівлі театру зайняла 21 місяць.

Технічні можливості театру дозволяють не тільки ставити вистави, а й робити в режимі реального часу голографічні трансляції подій, які відбуваються в будь-якій точці світу.

Проект театру враховує потреби маломобільних груп населення та людей з особливими потребами.

Глядацька зала театру розрахована на 253 місця.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський: Україна надалі пропонуватиме в Стамбулі повне припинення вогню попри відсутність зворотних пропозицій РФ

Зеленський: Офіс нашої операції на території Росії знаходився безпосередньо поруч з управлінням ФСБ

Зеленський про спецоперацію СБУ: Україна захищає себе і робить усе, щоб Росія відчула необхідність завершення цієї війни

Три жінки загинули через удари РФ по Запорізькому району

СБУ провела спецоперацію із забезпечення без’ядерного статусу РФ - Стефанчук

Літній чоловік загинув під ворожим обстрілом Запоріжжя

Армія РФ з початку року втратила майже 146 тис. військових та понад 1 тис. танків – ОСУВ "Хортиця"

СБУ офіційно підтвердила удари по російських бомбардувальниках на аеродромах у Сибіру

Уже з'явився текст мирних пропозицій від України для угоди з РФ

Зеленський затвердив делегацію для участі у другому переговорному процесі з РФ у Туреччині

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА