10:55 10.10.2017

Кабмін затвердив положення про Офіс координації євроінтеграції

1 хв читати
Кабмін затвердив положення про Офіс координації євроінтеграції

Кабінет Міністрів України затвердив положення про Урядовий офіс координації європейської та євроатлантичної інтеграції.

Згідно з постановою №759 від 4 жовтня, Кабмін встановив, що офіс здійснює організаційне, експертно-аналітичне та інформаційне забезпечення діяльності уряду у сфері європейської та євроатлантичної інтеграції.

Офіс є окремим структурним підрозділом секретаріату Кабміну та підпорядковується прем'єр-міністру, віце-прем'єр-міністру з питань європейської та євроатлантичної інтеграції та державному секретарю Кабміну.

Урядовий офіс відповідно до покладених на нього завдань за результатами щоквартального та щорічного моніторингу виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, а також національних програм Україна-НАТО і домовленостей між Україною і ЄС та НАТО здійснює оцінку результативності виконання завдань у сферах європейської та євроатлантичної інтеграції та подає відповідні рекомендації і пропозиції.

Офіс виконує експертизу проектів нормативно-правових актів, інших документів, внесених уряду, стосовно їх відповідності зобов'язанням України у сфері європейської інтеграції, зокрема праву ЄС.

Структуру та штатний розпис урядового офісу затверджує державний секретар Кабміну за поданням генерального директора офісу.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА