13:26 10.10.2017

"Укравтодор" планує з’єднати автобаном Львів та Будапешт

"Укравтодор" планує з’єднати автобаном Львів та Будапешт

 Державне агентство автомобільних доріг України ("Укравтодор") має намір реалізувати проект нового автобана Львів-Будапешт через КПП "Дийда".

Як повідомила прес-служба агентства, у рамках реалізації цього проекту "Укравтодор" спільно зі Світовим банком розпочали підготовку pre-feasibility study проекту будівництва (реконструкції) дороги I категорії Львів-Мукачево.

Як зазначає "Укравтодор", ця дорога стане основною артерією для експорту українських товарів до країни Східної та Південної Європи і транзитним коридором міжнародної торгівлі через Україну з Білорусі та країн Прибалтики до країн Східної та Південної Європи, а також забезпечить стале сполучення Закарпаття з іншими регіонами України.

Наразі дорога М-06 з Мукачева до Львова проходить через складний гірський рельєф, а отже, проїзд нею займає близько трьох з половиною годин. Новий автобан скоротить час у дорозі до двох годин.

Підготовка pre-feasibility study проекту передбачає розробку оптимальної концепції нового маршруту із пропозиціями щодо реконструкції наявних ділянок дороги та/або будівництва нових, а також визначення вартості проекту відповідно до обраної концепції.

Нова автомагістраль поєднає Львів з угорським автобаном М-3 Будапешт-Н’їредьгаза і стане головним автомобільним коридором між Україною та Угорщиною.

"Укравтодор" нагадує, що цього року розпочато проектування нової автомобільної дороги I категорії від міста Мукачево до КПП "Дийда". Ця ділянка дороги має спростити транспортне сполучення між Україною та Угорщиною, а також зняти навантаження з контрольно-пропускного пункту "Чоп-Захонь", на який наразі припадає основна частина вантажних автомобільних перевезень.

У перспективі новий автобан Львів-Мукачево буде поєднуватися зі словацьким автобаном R-2, що забезпечить його зв'язок із системою швидкісних доріг Словаччини, Чехії, Німеччини.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Марка Фейгіна в РФ позбавили адвокатського статусу

Біля Запорізької ОДА мітингували за та проти відставки голови області Бриля

Опозиція у Вірменії обіцяє не переслідувати колишнього лідера країни Саргсяна

Екс-нардепа Д.Крючкова затримали в Німеччині, НАБУ готує документи для екстрадиції

Вибори нового прем'єра Вірменії відбудуться протягом одного-двох місяців

Гостра кишкова інфекція на Софіївській Борщагівці: 25 хворих, серед них 21 дитина

Грузинські рятувальники евакуювали з Казбека пораненого польського альпініста

Третина опитаних жителів підконтрольної частини Донеччини та 43% на окупованій частині вважають, що ОРДЛО треба надати "особливий статус" у складі України

Понад 30% жителів підконтрольної частини Донецької області вважають конфлікт на Донбасі війною з РФ, на окупованій більшість вважає його громадянською війною

Біля Жовтневого палацу оновили алею пам'яті героїв АТО

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА