Інтерфакс-Україна
14:11 10.10.2017

Понад 500 людей евакуювали з готелю на Інститутській у Києві для перевірки повідомлення про мінування

1 хв читати
Понад 500 людей евакуювали з готелю на Інститутській у Києві для перевірки повідомлення про мінування

Невідомий повідомив у вівторок уранці про вибухівку в готелі, розташованому на вул. Інститутській у Києві. Фахівці не виявили вибухонебезпечних предметів, але на час перевірки довелося евакуювати близько 500 людей.

Як повідомляє відділ комунікації поліції Києва, після дзвінка про начебто мінування до готелю прибули представники структурних підрозділів поліції, фахівці вибухотехнічної служби, кінологи та рятувальники. Оглянувши приміщення, ніяких вибухових пристроїв або небезпечних предметів вони не виявили.

Правоохоронці вживають заходів щодо встановлення людини, яка здійснила неправдиве повідомлення про мінування.

Відомості про подію зареєстровані в журналі єдиного обліку заяв і повідомлень про здійснення правопорушення Печерського управління поліції. Вирішується питання про внесення інформації до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 259 (завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян) Кримінального кодексу України.

Як відомо, на вул. Інститутській у Києві розташований готель "Україна".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський анонсував розмову з Макроном

Росіяни продовжують атакувати БпЛА мешканців Херсону, є жертва та постраждалий

Зеленський за результатами переговорів з представниками США: Мир можливий лише завдяки силі

Ворог повторно вдарив по Херсону під час ліквідації рятувальниками пожежі

Одним із пріоритетів оновленого уряду буде збільшення власного виробництва зброї і розвиток усіх оборонних проєктів

Зеленський обговорив з віце-прем’єром Данії посилення ППО і подальший розвиток данської моделі

Зеленський планує запропонувати кандидатуру Шмигаля на посаду міністра оборони

США можуть продавати ракети малої дальності та снаряди членам НАТО для подальшої передачі Україні

Келлог заявив, що обговорить з Зеленським угоду Трампа з НАТО щодо поставок американської зброї

Генсек НАТО про угоду із США: Україна отримає величезну кількість військового обладнання

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА