20:33 10.10.2017

Пожежі в Каліфорнії знищили щонайменше два винних заводи

1 хв читати
Пожежі в Каліфорнії знищили щонайменше два винних заводи

Лісові пожежі, які вирують на півночі американського штату Каліфорнія, знищили два винних заводи Signorello Estate в окрузі Напа і Paradise Ridge в окрузі Сонома, повідомляє у вівторок агентство Associated Press.

Також ще кільком заводам вогонь завдав збитків.

Напередодні торгова асоціація Napa Valley Vintners заявила, що більшість винних заводів тимчасово закриті через перебої в подачі електроенергії.

За даними експертів, близько 12% винограду, вирощеного в Каліфорнії, знаходиться в Сонома, Напе і прилеглих округах. Саме охоплені зараз вогнем території є значущими для високосортного винограду, з якого виробляють найдорожчі вина.

Проте, відзначає агентство, велика частина винограду вже зібрана, тому навряд чи пожежі серйозно вплинуть на урожай цього року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Демонтаж комуністичної та радянської символіки у київському метро залишилось провести на трьох станціях - КМДА

Фінляндія оголосила про виділення Україні 16 млн євро на гуманітарну допомогу

Результати зустрічі в Саудівській Аравії стануть ключовими для відновлення військової допомоги США Україні – Рубіо

Пропускні операції на вантажному напрямку пункту "Шегині" сповільняться 11 березня

УКФ в партнерстві з 3 ОШБр запустили грантовий конкурс "Культурний штурм"

На п'яти найбільших пунктах пропуска запущена окрема "єЧерга" для порожнього і завантаженого транспорту

Міносвіти: 61 український університет увійшов до рейтингу SCImago Institutions Rankings 2025

ЗСУ завдали ударів по низці стратегічних об’єктів агресора - Генштаб

Перед Великодніми святами на внутрішньому ринку активізувався попит на молочні консерви - аналітики

Президентський борт приземлився у Саудівській Аравії

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА