Інтерфакс-Україна
07:06 12.10.2017

Більше 10 людей загинули під час вибуху в кафе в Іраку

1 хв читати

Жертвами вибуху в кафе міста Хіт іракської провінції Анбар стали щонайменше 11 осіб, ще 15 отримали поранення, повідомило агентство Associated Press з посиланням на місцеву владу.

Вибуховий пристрій був приведений в дію терористом-смертником. Всі загиблі і постраждалі - цивільні особи, відзначає Associated Press.

Сили безпеки Іраку ведуть бої проти терористичного угрупування ІДІЛ на заході провінції. Хіт розташований приблизно в 160 км від районів бойових дій.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Польське головування в ЄС сподівається, що перший переговорний кластер щодо вступу України в ЄС буде відкрито у другій половині 2025 року

Голова МЗС Литви: світ має залишатися єдиним у підтримці України, яка захищає не лише свою територію, а й всю Європу

За минулий тиждень із Сумської області евакуйовано 897 осіб, підлягають евакуації ще більше 34 тисяч – поліція

Ізраїль передавав Україні системи Patriot – посол

Засуджено викрадачів, які вимагали за 20-річного одесита $1 млн викупу – Нацполіція

"Метінвест" представив проєкт соцбудинку за концепцією "Сталева мрія" для допомоги постраждалим від війни

Корпус "Хартія" і KSE розпочинають спільні освітні та технологічні проєкти

Зеленський повідомив про початок обміну, що триватиме кілька днів

АРМА просить НАБУ перевірити інформацію медіа щодо конкурсів з відбору управителів арештованих активів

Повідомлено про підозру організатору крадіжки 15 млн грн з автомобіля обміну валют – прокуратура

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА