Інтерфакс-Україна
12:40 12.10.2017

У Києві один зі скверів можуть назвати ім'ям Бориса Нємцова

1 хв читати

У Києві один зі скверів можуть назвати на честь російського опозиційного політика Бориса Нємцова, заявив мер столиці Віталій Кличко.

"Я не можу сказати, що з Борисом Нємцовим ми були великими друзями, але ми мали добрі відносини. Те, що сталося з Нємцовим, - це російські реалії, коли вбивають людей, які мають альтернативну думку. Впевнений, що це було політичне вбивство за його погляди та критику влади", - сказав В.Кличко в ефірі телеканалу "Прямий", повідомляє прес-служба мера.

Він зазначив, що обговорював перейменування скверу з дочкою Б.Нємцова Жанною. Наступний етап - розгляд цього питання Київрадою.

"Впевнений, що це питання буде проголосоване. Ми вже визначили сквер й обговорили можливість встановлення пам'ятника. Найближчим часом ми ухвалимо рішення щодо цих питань", - повідомив В.Кличко.

ОСТАННЄ

Суд оголосив перерву у справі про припинення діяльності УПЦ (МП) до 11 грудня

Зеленський продовжив воєнний стан і загальну мобілізацію ще на 90 днів

У Києві під час огляду посилки стався вибух, постраждали 5 працівників пошти

Блокування окупантами сил оборони у Покровську немає - угруповання військ "Схід"

Щонайменше троє загиблих у Слов'янську внаслідок обстрілу

Зеленський обговорив із главою МЗС Словенії приєднання країни до програми PURL

Окупанти обстріляли Слов’янськ, загинула людина, пошкоджено 10 багатоповерхівок – ДСНС

Триденна жалоба оголошена в Ладижині через загибель дитини внаслідок обстрілу РФ

У Резерв+ з’явилась відстрочка для батьків, які самостійно виховують дитину

Речник МЗС закликав журналістів не вірити пропозиціям Путіна щодо "коридорів" у зоні бойових дій: Я на власні очі бачив це у 2014р. в Іловайську

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА