19:49 12.10.2017

Поліція не знайшла вибухівки у Харківському госпсуді

1 хв читати
Поліція не знайшла вибухівки у Харківському госпсуді

Інформація про мінування господарського суду Харківської області не підтвердилася, повідомили в ГУ Національної поліції в Харківській області.
"Експерти оглянули 5,3 тис. кв. м території, евакуювали 150 громадян. Жодних вибухових речовин не виявлено", - повідомляє відділ комунікацій ГУ обласної Нацполіціі в четвер.
Правоохоронці вживають заходів, щоб встановити особу лжемінера.
Раніше в цей день повідомлялося, що інформація про те, що в будівлю Харківського госпсуду закладено вибухівку, надійшла в поліцію о 14.40 четверга.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Посланець Трампа планує відвідати Москву – ЗМІ

Заяву Маска про кібератаку на платформу X з України спростовують

Держсекретар США прибув до Саудівської Аравії на переговори з Україною

Держсекретар США прибув до Саудівської Аравії на переговори з Україною

Президент повертається після візиту в Саудівську Аравію, а українська делегація залишається для переговорів з представниками США

Зеленський повертається в Україну після візиту до Саудівської Аравії

Президент України Володимир Зеленський завершив візит до Саудівської Аравії та повертається в Україну, повідомив його радник Дмитро Литвин журналістам

Будь-яка мирна угода означатиме для Укаїни територіальні поступки - Рубіо

Маск обвинувачує Україну у причетності до кібератаки на його соцмережу X

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 352 одиниці живої сили - Генштаб

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА