Інтерфакс-Україна
07:35 13.10.2017

Україна і Кувейт зацікавлені в активізації військово-технічного співробітництва

1 хв читати
Україна і Кувейт зацікавлені в активізації військово-технічного співробітництва

Перший заступник Секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олег Гладковський провів зустріч з послом Держави Кувейт в Україні доктором Рашидом Аль-Адвані, під час якої обговорили активізацію військово-технічного співробітництва, повідомили в РНБО.
Під час зустрічі сторони висловили зацікавленість в активізації військово-технічного двостороннього співробітництва.
"Вважаю, що нинішній рівень співпраці між нашими країнами в сфері ОПК потребує суттєвого розширення. Особливо хочу наголосити на важливості активізувати спільні зусилля, щоб вийти на проекти з практичної складової. Упевнений, що оборонний потенціал України може стати основою взаємовигідного та довгострокового партнерства", - цитують А. Гладковського в прес-службі Ради в четвер.
В інформації підкреслюється, що сторони обговорили можливості українського ОПК, співпрацю в авіаційній сфері, бронетанковій, протитанкових ракетних комплексів (ПТРК).
Крім цього, один з керівників компанії-спецекспортера України, який також взяв участь у зустрічі, запевнив посла в готовності надати допомогу в організації та проведенні демонстрації військової техніки українського виробництва на території Держави Кувейт.
"Упевнений, що Україна і Кувейт можуть результативно співпрацювати в сфері ВТС, що, в свою чергу, буде сприяти зміцненню національної безпеки наших держав", - додав А. Гладковський.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

78 окремий десантно-штурмовий полк 7 корпусу ШР ДШВ розширений до бригади

Більшість українців називають обстріли причиною відсутності світла, 29% звинувачують владу – соцопитування

Секретаріат Кабміну може проводити моніторинг ефективності діяльності заступників голів ОДА з євроінтеграції

Три чверті українців готові до миру із замороженням фронту та гарантіями безпеки, стільки ж проти миру без гарантій - соцопитування

Сили оборони знищили 133 російські БПЛА

Консерватор Каст здобув перемогу на виборах президента Чилі

Уряд запускає відбір кандидатів до наглядових рад ключових енергетичних компаній – прем'єрка

Через обстріл на Дніпропетровщині знеструмлено залізничну контактну мережу, поїзди затримуються - Укрзалізниця

Росіяни обстріляли громади Дніпропетровщини, п'ятеро постраждалих, пошкоджено інфраструктуру і транспортне підприємство

Ворог атакував Херсонщину, шестеро постраждалих

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА