Інтерфакс-Україна
12:01 14.10.2017

Асоціація японських підприємців України вивчає можливості для інвестицій в Одеську область

1 хв читати
Асоціація японських підприємців України вивчає можливості для інвестицій в Одеську область

Провідні японські компанії розглядають можливість реалізації інвестиційних проектів на території Одеської області.

Як повідомляє прес-служба Одеської облдержадміністрації (ОДА), відповідні питання обговорювалися під час зустрічі голови ОДА Максима Степанова з представниками Асоціації японських компаній в Україні.

"Ми відчуваємо, як динамічно розвивається регіон під вашим керівництвом. Вважаємо, що тут є багато інвестиційних і виробничих можливостей. Ми – надійні та довгострокові партнери, якщо відчуваємо впевненість і захищеність інвестицій. Нам необхідно вивчити всі ризики, а також ми підготуємо актуальні для нас питання з метою подальшого обговорення", – наводить прес-служба слова генерального директора компанії "Міцубісі Корпорейшн" в Україні Кохей Тагава.

У свою чергу М.Степанов підтвердив готовність підтримувати інвестиційні проекти на всіх рівнях і надати всю необхідну інформацію та допомогу для поглиблення взаємин.

Крім того, під час візиту до Одеси японські підприємці зустрілися з віце-мером Одеси Павлом Вугельманом і ознайомилися з проектами розвитку інфраструктури обласного центру, які ініціювала мерія.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Щоденна хвилина мовчання відображатиметься як таймер на екрані смартфона в додатку "Київ Цифровий" - КМДА

Трамп вважає, що Київ і Москва досягають незначного прогресу у мирному процесі

Трамп уклав договір між Конго та Руандою у їхній війні

Ізраїльські винищувачі атакували ракетні пускові установки на заході Ірану

Окупанти втратили 204 військового на покровському напрямку, ще чотири боя тривають - Генштаб

Практика обшуків без санкції слідчого судді зростає і трансформується в інструмент зловживань - адвокати

Росіяни атакували Сумщину БпЛА "Ланцет", пошкоджено близько 20 вікон у двох будинках – ОВА

У Сумах через атаку БпЛА постраждала жінка - ОВА

Стефанчук: НАТО має залишатися союзом країн, який не дозволяє Кремлю малювати червоні лінії

Двоє херсонців постраждали внаслідок удару російської артилерії в Херсоні - ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА