11:47 15.10.2017

Польща відмовиться від 9 мільярдів доларів кредиту МВФ

1 хв читати
Польща відмовиться від 9 мільярдів доларів кредиту МВФ

Уряд Польщі ухвалив рішення відмовитися від траншу Міжнародного валютного фонду в рамках угоди про гнучку кредитну лінію розміром понад 9 мільярдів доларів.

Про це з посиланням на заяву міністра фінансів країни Матеуша Моравецького повідомила на своїй сторінці у Twitter прес-служба міністерства.

"Ми відмовляємося від кредитної лінії у розмірі 9,2 мільярда доларів США. Економіка Польщі перебуває в настільки гарному  стані, що ми можемо це зробити", – наголосив Моравецький. 

 

#Morawiecki: Rezygnujemy z $9,2mld linii kredytowej #IMF Polska gospodarka jest w tak dobrej sytuacji, że możemy to zrobić. @IMFNews pic.twitter.com/JtlxiHrWQw

— MinisterstwoFinansów (@MF_GOV_PL) 14 октября 2017 г.

 

Своєю чергою агенція Reuters уточнила, що на таке рішення вплинули надприбутки національного бюджету розміром в 4,9 мільярда злотих (1,36 мільярда доларів), отримані у січні-серпні, а також темпи економічного зростання обсягом майже 4%.

 

Читайте також:  Гройсман упевнений в отриманні Україною наступного траншу МВФ

"Я ухвалив рішення відмовитися від кредиту МВФ після аналізу макроекономічних параметрів, податкових даних, оцінки нашої бюджетної стабільності і валютних резервів", – додав очільник Мінфіну Польщі.

Водночас наразі невідомо, чи збирається Польща повністю розірвати або призупинити дію угоди з МВФ про гнучку кредитну лінію.

 

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА