Інтерфакс-Україна
20:53 16.10.2017

Проти голови автономної поліції Каталонії прийняли обмежувальні заходи

1 хв читати

Шеф автономної поліції Каталонії Хосеп Траперо в понеділок уникнув тюремного ув'язнення, якого вимагала для нього Національна прокуратура Іспанії, повідомляє іспанська газета El Pais.

При цьому, за рішенням судді Кармен Ламели,яка веде справу, щодо Траперо прийнятий ряд обмежувальних заходів. Зокрема у нього вилучено паспорт, йому заборонено залишати межі Іспанії, і кожні 15 днів він повинен відзначатися в найближчій до його місця проживання судової інстанції. У разі невиконання цих приписів суддя може посилити обмежувальні заходи, зазначає El Pais.

Прокуратура Іспанії висуває проти Траперо звинувачення в участі в заколоті. Йдеться про події початку жовтня, коли в Каталонії всупереч рішенню Конституційного суду Іспанії була здійснена спроба проведення референдуму про самовизначення цього іспанського автономного співтовариства.

1 жовтня в Каталонії відбувся референдум про незалежність, який фактично був зірваний правоохоронними органами Іспанії та супроводжувався масовими заворушеннями, що призвели до численних постраждалих. Близько 90% каталонців проголосували за незалежність від Іспанії, проте Конституційний суд країни визнав голосування не відповідним Конституції

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Відновлення енергетичної системи відбувається цілодобово - Зеленський

Графіки обмеження постачання електроенергії 10 листопада застосовуватимуться впродовж усієї доби

Одна людина постраждала внаслідок атаки російських дронів та обстрілів в Дніпропетровській області - ОВА

На Херсонщині поранень дістали п'ятеро цивільних через російські атаки

Київський фунікулер відновив роботу

Україна запровадила санкції проти Кирила Дмитрієва, високопосадовців РФ та російських видавництв

Україна запровадила санкції проти екс-голови КС Тупицького

БпЛА атакували та серйозно пошкодили ТЕЦ на біомасі "Кліар Енерджі" - співзасновник

Мінрозвитку повідомило про обов’язкову евакуацію дітей з деяких населених пунктів на Дніпропетровщині і Запоріжжі

Експорт американської зброї союзникам по НАТО відкладено через шатдаун - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА