Інтерфакс-Україна
08:15 17.10.2017

Північнокорейський дипломат в ООН попередив, що ситуація на Корейському півострові знаходиться на межі війни

1 хв читати
Північнокорейський дипломат в ООН попередив, що ситуація на Корейському півострові знаходиться на межі війни

Нині ситуація на Корейському півострові знаходиться на такій стадії, що ядерна війна може спалахнути в будь-який момент, заявив заступник постпреда КНДР при ООН Кім Ін Рен.
"Обстановка на Корейському півострові, до якої прикута світова увага, досягла такої критичної точки, що ядерна війна може початися в будь-який момент", - попередив дипломат, виступаючи в комітеті Генасамблеї ООН з роззброєння.
За його словами, з 1970 року "жодна країна в світі не зазнавала такої жорсткої і прямої ядерної загрози" з боку США, як Північна Корея. Однак сьогодні КНДР завершила формування свого ядерного арсеналу, який перетворив її в повноцінну ядерну державу, яка має в своєму розпорядженні "засоби доставки зброї на різні відстані, включаючи доставку атомної і водневої бомб, а також міжконтинентальні балістичні ракети".
"Вся материкова територія Сполучених Штатів, - зазначив заступник постпреда, - перебуває в досяжності наших ударів, і якщо США спробують вторгнутися хоча б на дюйм нашої священної території, вони не уникнуть суворого покарання в будь-якому місці земної кулі", - підкреслив Кім Ін Рен .
Він заявив, що Пхеньян підтримує ідею повної відмови від ядерної зброї, проте не приєднається до угоди, поки США, які загрожують КНДР, не погодяться на її підписання.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Росіяни атакували дроном авто головного рабина Херсону - Асман

Словаччина у п'ятницю розблокує ухвалення 18 пакету санкцій ЄС проти Росії - Фіцо

Сили оборони відбили з початку доби 131 ворожу атаку - Генштаб

Сибіга засудив відмову Угорщини допустити трьох українських військових на її територію

Екскомбата Лапіна передали на поруки ветерану Масі Найєму до 14 вересня

У "Резерв+" скоро будуть доступні два нових види відстрочок – Черногоренко

Чекаємо від Міненерго системної роботи з ВДЕ та посередництва з іншими органами

Суд відсторонив від посади на два місяці і запровадив нічний домашній арешт керівнику Департаменту транспортної інфраструктури КМДА

Мерц про постачання Україні додаткових систем Patriot: Це питання не годин, а днів і тижнів

Правоохоронці затримали посадовицю КМДА та директора комунального столичного ринку за хабарництво

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА