Інтерфакс-Україна
12:13 18.10.2017

Поліція просить із розумінням ставитися до незручностей через обмеження руху на вул. Грушевського

2 хв читати
Поліція просить із розумінням ставитися до незручностей через обмеження руху на вул. Грушевського

Заступник голови Національної поліції - начальник Головного управління поліції в Києві Андрій Крищенко заявляє, що за порядком в урядовому кварталі в центрі Києва в середу, 18 жовтня, стежитимуть близько 3 тисяч поліцейських і військовослужбовців Національної гвардії України.

При цьому, як повідомляється на офіційному сайті поліції Києва в середу, залежно від оперативної обстановки кількість правоохоронців може змінюватися.

"У центрі міста, на проїжджій частині вулиці Грушевського, мітингувальники розбили намети, що значно ускладнило рух у столиці. Ми звертаємося до громадян поставитися з розумінням до тимчасових незручностей у зв'язку з перекриттям дорожнього руху і додатковими заходами, пов'язаними з перевіркою документів", - повідомив А.Крищенко.

"Для належного забезпечення правопорядку та недопущення будь-яких правопорушень учасників мирних заходів перевірятимуть на фільтраційних пунктах і вибірково - ручними металошукачами. У деяких громадян також перевірятимуть документи, які посвідчують їхню особу", - зазначив він.

Поліція закликає громадян утриматися від будь-яких провокацій, на які поліція реагуватиме відповідно до вимог чинного законодавства. Правоохоронці звертаються до учасників акцій не порушувати громадського порядку, а також сприяти поліцейським у забезпеченні правопорядку та безпеки громадян.

Станом на 11:00 середи грубих порушень громадського порядку в місці проведення мітингу не було зафіксовано, поліція продовжує забезпечувати публічну безпеку і порядок.

У поліції нагадують, що 17 жовтня під час масових заходів біля Верховної Ради постраждали чотири людини. Зокрема, 26-річного поліцейського роти особливого призначення та 64-річного жителя Івано-Франківської області з травмами різної ступеня госпіталізували до стаціонару. Іншим двом постраждалим було надано медичну допомогу на місці.

Офіційні звернення постраждалих про отримання тілесних ушкоджень до поліції не надходили. В результаті інцидентів правоохоронці нікого не затримували.

Розпочато три кримінальні провадження за ст. 345 (погроза або насильство щодо співробітника правоохоронного органу), ст.186 (грабіж) і ст.194 (умисне знищення або пошкодження майна) Кримінального кодексу України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський має прийняти угоду, інакше США припинить підтримку України - Трамп

Туск: унаслідок російської атаки на Тернопіль загинули громадянка Польщі та її семирічна донька

Глави МЗС України та Хорватії обговорили ситуацію на фронті, мирний процес і важливість європейської єдності

Сибіга поінформував главу МЗС Норвегії про переговори Зеленського з партнерами щодо припинення вогню

Президент Румунії вітає поновлені зусилля Трампа щодо припинення війни та підтверджує свою підтримку України

Мерц обговорив з Трампом план мирного урегулювання для України та домовився про наступні кроки

Історик Снайдер пояснює, чому російський план, який просувають США для України, не спрацює

Антикорупційні розслідування не повинні підірвати міжнародну підтримку України перед агресією РФ – розмова Сибіги з Каллас

Міністр оборони поінформував послів G7 про потреби України напередодні зими

Генсек НАТО Рютте: Ми всі працюємо над тим, щоб покласти край кровопролиттям та руйнуванням

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА