08:31 19.10.2017

Vega не виключає придбання інших операторів за умови їх легальної роботи

1 хв читати
Vega не виключає придбання інших операторів за умови їх легальної роботи

Телекомунікаційна група Vega розглядає можливість придбання або M&A інших операторів за умови їх легальної роботи, повідомив генеральний директор групи Мурат Чинар.

"Як відомо, Vega утворилася шляхом злиття і поглинання близько 40 компаній. Звісно, час від часу ми розглядаємо варіанти придбання інших компаній, але однією з умов є їх хороший стан і порядок у документах", - сказав він журналістам у Києві в середу.

Як повідомив М.Чинар, до нього надходило близько 100 пропозицій про купівлю невеликих інтернет-провайдерів, усі вони були розглянуті.

"На жаль, у багатьох випадках невеликі ISP (Internet Service Provider - ІФ) не мають легалізації кабельних каналів, підвісів, оренди тощо, а ми дотримуємося умов, за яких усе має бути легалізовано, мають бути всі договори, платимо співробітникам "білу" зарплату. Тому більшість таких операторів не пройшли наш чек-лист", - резюмував гендиректор телекомгруппи Vega.

Телекомунікаційна група Vega пропонує комплексні рішення у сфері фіксованого телефонного зв'язку, широкосмугового доступу до мережі Інтернет і передачі даних. Входить до телекомунікаційного напряму групи "СКМ".

На сьогодні Vega присутня в 159 містах і населених пунктах 22 областей України.

Оперативне управління групою Vega здійснює ПрАТ "Фарлеп-Інвест".

100% акцій "СКМ" належать бізнесменові Рінату Ахметову.

Загрузка...
Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА