Інтерфакс-Україна
18:22 19.10.2017

Обстановка в наметовому містечку біля ВР спокійна, нікого не затримано

2 хв читати
Обстановка в наметовому містечку біля ВР спокійна, нікого не затримано

 Ситуація в центрі Києва біля Верховної Ради, де розташоване наметове містечко мітингувальників, спокійна, суттєві конфлікти не виникають, наразі затриманих немає, повідомив начальник Головного управління Національної поліції України в Києві Андрій Крищенко.

"Конфліктів не було. Було кілька сутичок на пунктах пропуску, де поліція здійснює заходи з перевірки. Деякі намагаються пройти без перевірки, тому виникають спори. Але суттєвих сутичок або проблем немає", - сказав він журналістам у четвер неподалік наметового містечка.

За словами А.Крищенка, на вул. Липській кілька десятків мітингувальників намагалися пронести намети, буржуйки та інші речі, за допомогою яких вони можуть перекрити вул. Грушевського.

Начальник київського главку поліції також наголосив, що два дні тому, коли розпочалася акція, правоохоронці вилучали у протестувальників вогнепальну зброю.

"Наразі затриманих немає. Учора було 11... після складання адмінпротоколів їх усіх відпустили", - вказав він.

Відповідаючи на запитання про провокації, А.Крищенко зауважив, що трапляються дрібні провокації, наприклад погрози та образливі висловлювання на адресу поліцейських і військовослужбовців Національної гвардії України, а також спроби пронести заборонені речі.

"Поліція реагуватиме лише на дії, які становлять загрозу життю киян та правоохоронців", - запевнив він.

А.Крищенко також повідомив, що, незважаючи на переговори з протестувальниками, вони досі не повернули вкрадене майно Нацгвардії (щити, шоломи тощо).

Крім того, він заявив, що посилені заході з охорони правопорядку будуть доти, доки стоїть наметове містечко і тривають протестні акції. Він також висловив жаль, що не може прогнозувати, коли закінчаться ці мітинги.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", нині протестувальників небагато, але люди підтягуються.

У наметовому містечку люди фотографуються з лідером партії "Рух нових сил" Міхеілом Саакашвілі.

Із боку готелю "Київ" створюється шумовий ефект - кілька учасників акції стукають у порожні бочки.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп відповів на судовий позов через будівництво бальної зали

Сумська громада зазнала атаки ворожих дронів, зафіксовано влучання в інфраструктуру

ДБР встановлює обставини ДТП за участі нардепа Саламахи

Понад 800 тис. абонентів у Києві без світла, Міненерго спрямувало додаткові 50 тонн дизелю для роботи генераторів - Шмигаль

Через обстріли ситуація з електро- і теплопостачанням у Деснянському районі залишається складною - ДТЕК

У ДТП загинув нардеп від "Слуги народу" Орест Саламаха

Росіяни атакували в неділю Миколаївщину, п'ятеро постраждалих

Тихановська у Вільнюсі публічно назвала Зеленського символом боротьби за демократію

Сибіга обговорив з главою МЗС Литви подальші спільні зусилля з відновлення безпеки в Європі

"Укренерго" в понеділок продовжуватиме застосовувати обмеження електроенергії в усіх регіонах України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА