Інтерфакс-Україна
07:54 20.10.2017

У двох районах Києва побудують нові артезіанські свердловини

1 хв читати
У двох районах Києва побудують нові артезіанські свердловини

До кінця поточного року в Києві завершиться будівництво 4-х нових артезіанських свердловин, будуть виготовлені проекти на будівництво 15 артезіанських свердловин і 5 нових бюветних комплексів.
Як повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації в четвер, також на цей рік заплановано 22 капремонтів бюветів, з яких 11 - уже виконані.
Зокрема, підписані розпорядження КМДА, передбачають будівництво в Святошинському та Деснянському районах столиці нових артезіанських свердловин, а в Оболонському та Дарницькому - бюветних комплексів.
У Святошинському районі на вулиці Живописної, 2 і в Деснянському районі на вулицях Шолом-Алейхема, 14, Митрополита Володимира Сабодана, 2-Б, а також Олександра Сабурова, 3 побудують нові артезіанські свердловини малої продуктивності, а на вул.Іорданській, 11 в Оболонському районі та проспекті Петра Григоренка, 14 у Дарницькому районі - нові бюветні комплекси.
Замовником зазначеного будівництва визначено КП "Київводфонд", якому доручено визначити генеральні проектну та підпорядковану будівельну організації, розробити і затвердити проектну документацію для виконання робіт.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

БЕБ оголосило в розшук акціонерів Укрбудіневстбанку

Росіяни окупували село Коптєве Донецької області – DeepState

МВС створило спеціальний портал для координації осіб, зниклих безвісти за особливих обставин

Глава МВС: ключове в реформі правоохоронної системи – створення чіткої архітектури, без дублювання функцій

Азербайджан почав розслідування вбивства своїх громадян російськими силовиками

Начальник Київської МВА ініціював облаштування модульних укриттів у місті

У червні Харків пережив найбільшу кількість повітряних атак з початку повномасштабного вторгнення –мер

Зеленський підписав документи для ратифікації Угоди про створення Спецтрибуналу щодо злочину агресії РФ проти України

Для українців стали доступні послуги цифрового нотаріату в 40 посольствах і консульствах України – Сибіга

Закон №4487-ІХ про скасування декретів 90-х про створення держоб'єднань у ПЕК підвищить прозорість управління у галузі – Рада

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА