Інтерфакс-Україна
17:22 20.10.2017

Кабмін визначив порядок позбавлення статусу учасника бойових дій за вчинення тяжкого злочину в зоні АТО

2 хв читати
Кабмін визначив порядок позбавлення статусу учасника бойових дій за вчинення тяжкого злочину в зоні АТО

Кабінет Міністрів України визначив порядок позбавлення статусу учасника бойових дій на підставі вироку суду за вчинення тяжкого або особливо тяжкого злочину в зоні проведення антитерористичної операції (АТО) на сході України.

Постановою №789 від 18 жовтня уряд визначив, що комісія, яка відповідає за надання статусу учасника бойових дій учасникам АТО, позбавляє його за наявності обвинувального вироку суду, що набув чинності, за вчинення умисного тяжкого або особливо тяжкого злочину в період участі в АТО. Також статус учасника бойових дій може бути анульований при виявленні факту надання недостовірної інформації про участь в АТО, а також подання особою заяви про позбавлення його статусу учасника бойових дій.

Комісія або міжвідомча комісія у місячний строк з дня надходження документів ухвалює рішення про позбавлення статусу учасника бойових дій. Рішення комісії або міжвідомчої комісії може бути оскаржене в судовому порядку.

Комісія направляє особі, стосовно якої ухвалено рішення про позбавлення його статусу учасника бойових дій, або видає їй письмове повідомлення із зазначенням причин такого рішення і роз'ясненням порядку його оскарження. Посвідчення учасника бойових дій вилучається або визнається недійсним.

Комісія інформує в місячний термін з дня прийняття відповідного рішення Державну службу у справах ветеранів війни та учасників АТО і структурних підрозділів з питань соціального захисту місцевих адміністрацій за місцем перебування пільговика на обліку про позбавлення статусу учасника бойових дій.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Чеська ініціатива з постачання боєприпасів Україні у 2025 році може дорівнятися до рівня 2024 року - Прем’єр-міністр Чехії

Унаслідок атаки БПЛА на Полтавщину пошкоджено складські приміщення - заступник начальника Полтавської ОВА

США дозволили ще шість тижнів документувати Conflict Observatory депортацію українських дітей – ЗМІ

Короля Великобританії було госпіталізовано через побічні ефекти лікування раку – ЗМІ

Радник президента України закликав Путіна "задіяти мозок", щоб усвідомити шляхи до миру

МАГАТЕ запросила доступ для перевірки інформації про пошкодження дизельного резервуара на ЗАЕС

Французькі прокурори запросили сім років в'язниці для Саркозі у справі про незаконне фінансування передвиборчої кампанії

Українська делегація провела низку зустрічей у Великій Британії в межах ініціативи Bring Kids Back UA

В Києві через аварію на кабельних лініях без світла залишається 73 будинки - ДТЕК

Голова МЗС Естонії вручив голові МЗС Німеччини Хрест за заслуги на знак її відданості Україні та НАТО

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА