Інтерфакс-Україна
07:18 21.10.2017

У Харківській області блокований канал поставок контрафактного тютюну і алкоголю

1 хв читати
У Харківській області блокований канал поставок контрафактного тютюну і алкоголю

Слідчі прокуратури Харківської області спільно з УСБУ в області викрили канал поставок в регіон контрафактної тютюнової продукції і етилового спирту, який використовувався для виробництва сурогатного алкоголю.
"Тютюнові вироби і спиртне, незаконно завозилися в область, і в подальшому реалізовувались громадянам. Прокуратура почала кримінальне провадження за фактом незаконного виготовлення, зберігання, збуту і транспортування підакцизних товарів (ч.3 ст. 204 КК України)", - повідомляє прес-служба прокуратури Харківської області.
Як повідомляє прес-центр СБУ, оперативники спецслужби встановили, що до організації каналу причетні жителі Харкова і уродженці тимчасово окупованих територій.
Правоохоронці затримали одного з учасників групи під час збуту чергової партії контрафактних тютюнових виробів. Під час обшуків в підпільних цехах і місцях проживання фігурантів справи було вилучено майже 80 тис пачок контрафактних сигарет, більше 1 тис. л етилового спирту, 1 тис. л готової до реалізації підробленої горілки на загальну суму майже 2 млн грн. У двох підпільних цехах, де проводилися сурогатні алкогольні напої, вилучена пакувальна тара та обладнання.
П'ятеро учасників групи, в тому числі троє організаторів, затримані згідно зі ст. 208 КПК) України. (Незаконне відкриття або використання валютних рахунків за межами України). Вирішується питання про оголошення їм підозри і обрання запобіжного заходу.
Тривають невідкладні слідчо-оперативні дії.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Путін занадто багато разів брехав у минулому, стратегія миру через силу залишається нашим пріоритетом – Сибіга

Зеленський планує в понеділок у Вашингтоні обговорити з Трампом усі деталі по завершенню війни

В Україні очікуються грози, з понеділка у західних і північних областях буде прохолодніше

Спочатку має бути припинення вогню, а потім перемовини, – Лещенко

Європейські лідери підготували спільну заяву за результатами перемовин на Алясці – Туск

Трамп заявив про домовленість укласти мирну угоду, а не тимчасове перемир’я

Стубб вказав на важливість гарантій безпеки для України після інформування Трампа щодо переговорів на Алясці

Радник Зеленського спростував інформацію про повітряне перемирʼя до тристоронньої зустрічі лідерів

Preliminary deal on ceasefire in the skies could have been reached in Alaska – journalist

Війна може закінчитись задовго до Різдва, якщо Трамп, Зеленський і Путін зустрінуться, вважає сенатор Грем

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА