Інтерфакс-Україна
19:17 21.10.2017

У Мінську відбулася акція білоруської опозиції

1 хв читати
У Мінську відбулася акція білоруської опозиції

У Мінську 21 жовтня пройшла акція білоруської опозиції "Марш обурених білорусів 2.0" У ній взяли участь близько 150 осіб, які вийшли з метою "висловити протест проти соціально-економічної політики влади", уточнює агентство. Акція розпочалася о 14:00 за київським часом, учасники зібралися на Жовтневій площі після чого пройшли до площі Незалежності. Під час ходи вони зупинилися біля будівлі КДБ і проскандували "Свободу політв'язням!". Після цього демонстранти рушили далі і зупинилися біля будівлі МВС, де була оголошена хвилина мовчання в пам'ять про жертв сталінських репресій, повідомляє БелаПАН.

Серед учасників мітингу був опозиційний політик, співголова Білоруського національного конгресу Микола Статкевич, який закликав людей "долати страх і виходити на вулиці задля протесту". "Влада боїться, що люди будуть виходити на вулиці. Якщо на вулиці вийдуть сотні тисяч, то вона просто розвалиться", - цитує агентство його слова. Статкевич також висловив думку, що Білоруський національний конгрес "допомагає народу встати з колін".
 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Прилуках патрульне авто збило двох пішоходів, загинула дитина

Україна отримала від Угорщини відповідь на законодавчі пропозиції у сфері освіти нацменшин, триває опрацювання - МЗС і Міносвіти

Зеленський переговорить сьогодні з американцями щодо документа, який деталізуватиме післявоєнну відбудову України

Офіс генпрокурора перестав публікувати дані щодо кількості зареєстрованих випадків СЗЧ

Засідання Коаліції охочих у форматі відеоконференції відбудеться 11 грудня - ЗМІ

Мовний омбудсмен про заборону російськомовної версії сайтів: Це симптом глибокого болю, але наразі немає правового інструменту це заперечити

Український посол критикує похвалу Нетаньягу Путіну - ЗМІ

За фактом смерті сина космонавта Каденюка відкрита справа за статтею про умисне вбивство з відміткою "самогубство"

Правоохоронці запобігли теракту в Житомирі, для якого ворог намагався використати 16-річну дівчину

Зеленський доручив СЗР більш предметно відстежувати співпрацю між Москвою та Пекіном

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА