Інтерфакс-Україна
19:44 23.10.2017

Мери 12 міст світу пообіцяли створити вільні від шкідливих викидів зони до 2030 року

1 хв читати
Мери 12 міст світу пообіцяли створити вільні від шкідливих викидів зони до 2030 року

Мери 12 найбільших міст світу, включаючи Лондон, Париж і Лос-Анджелес, підписали декларацію, в якій пообіцяли озеленити міста і створити вільні від шкідливих викидів зони до 2030 року, повідомляє в понеділок газета "Монд".
Документ підписали мери Лондона, Парижа, Лос-Анджелеса, Копенгагена, Барселони, Кіто, Ванкувера, Мехіко, Мілана, Сіетла, Окленда і Кейптауна. Описані в ньому ініціативи спрямовані на боротьбу із забрудненням повітря, поліпшення якості життя і вирішення проблем змін клімату.
Голови міст, у тому числі, пообіцяли зменшити кількість забруднюючого повітря транспорту. Так, з 2025 року ці міста зобов'язалися купувати тільки автобуси з нульовими викидами. До 2030 року в цих світових столицях повинні з'явитися зони, повністю вільні від викидів, де не будуть їздити автомобілі з бензиновими і дизельними двигунами.
Зустріч мерів відбулася в Парижі в рамках групи C40, до якої входить 91 місто під керівництвом мера Парижа Анн Ідальго.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Єрмак: Ще 16 українських дітей вдалось повернути із тимчасово окупованих територій

У Харкові 14-літній підліток за кермом родинної автівки скоїв ДТП, на його матір складено адмінпротокол

Бажаючі піти до війська за контрактом 60+ можуть звертатися до військових частин: процедуру запущено

Україна розцінює дії РФ напередодні парламентських виборів у Молдові як грубе втручання у внутрішні справи - МЗС

Батько вбитої українки Ірини Заруцької уже у США, аби попрощатися із донькою - МЗС України

Єврокомісія пропонує призупинити торговельні преференції для Ізраїлю та запровадити санкції проти ХАМАС та інших

МЗС України: були б раді проведенню зустрічі Сибіги з китайським колегою на полях тижня високого рівня ГА ООН

Україна очікує на візит польської делегації цього тижня на високому рівні - МЗС

Підозрювана у закупівлі овочерізок для шкільних укриттів у Києві виїхала до Туреччини, її оголосять у розшук - прокуратура

"Київтеплоенерго" збільшило кількість резервних генераторів для роботи котельних до 136 од.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА