Інтерфакс-Україна
20:31 23.10.2017

Начальника складу в/ч у Білій Церкві викрито у крадіжці близько 100 тонн дизпалива

2 хв читати
Начальника складу в/ч у Білій Церкві викрито у крадіжці близько 100 тонн дизпалива

Начальник складу військової частини Збройних сил України в Білій Церкві (Київська обл.) підозрюється в крадіжці близько 100 тонн дизельного палива (орієнтовна вартість - понад 1 млн грн), він затриманий і за рішенням суду взятий під варту.
Як повідомляє в понеділок прес-служба Генеральної прокуратури України, встановлено, що начальник складу під час служби в добовому наряді черговим парку, маючи безперешкодний доступ до резервуарів зберігання пально-мастильних матеріалів, неодноразово  відкачував в автомобільну цистерну з резервуарів зберігання дизельне паливо, потім збував його цивільним особам.
Усього таким чином було викрадено близько 100 тонн дизельного палива орієнтовною вартістю понад 1 млн грн, уточнили в прокуратурі.
Військова прокуратура Білоцерківського гарнізону 20 жовтня затримала цього військовослужбовця за підозрою в скоєнні злочину за ч. 3 ст. 410 КК України (викрадення, привласнення, вимагання військовослужбовцем зброї, бойових припасів, вибухових або інших бойових речовин, засобів пересування, військової та спеціальної техніки чи іншого військового майна, а також заволодіння ними шляхом шахрайства або зловживання службовим становищем). Відносно нього Білоцерківський міський суд Київської області обрав запобіжний захід у вигляді утримання під вартою.
Під час розслідування кримінального провадження перевіряється причетність до крадіжки дизпалива інших військовослужбовців, також буде дана правова оцінка діям командування частини і посадових осіб контролюючих органів, які проводили перевірки на складах зберігання служби пально-мастильних матеріалів військової частини, але своєчасно не виявили недостачу матеріальних цінностей.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

За підтримки ООН на Чернігівщині облаштовано 5 домівок для переселенців, ще 9 - у роботі

Сибіга про прапор ЧВК "Вагнер" на кордоні з Естонією: Цей прапор символізує варварство та воєнні злочини

SAGA Development спільно з BGV Development перезапускають ще один житловий проєкт

В Україні за роки війни з`явилося близько 70 нових виноробних підприємств

ДТЕК за жовтень відновив електропостачання для майже 3 млн абонентів у чотирьох областях і столиці

Двоє чоловіків загинули, ще один – отримав поранення через вибух БпЛА на Чернігівщині – ЗМІ

Сирський: продовжуємо звільнення та зачистку територій в районі Добропільського виступу, що змушує ворога розпорошувати свої сили

Києву повернули понад 20 млн грн, привласнених посадовцями КМДА під час реалізації соцпрограми – Офіс генпрокурора

Одного працівника заблоковано, ще троє дістали травми після обвалу частини середньовічної вежі у Римі – ЗМІ

Загальні темпи просування ворога минулого тижня зменшились на 1,3%, на новопавлівському майже удвічі - DeepState

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА