Інтерфакс-Україна
09:58 24.10.2017

Поліція не виявила вибухівки на залізничному вокзалі Києва

1 хв читати
Поліція не виявила вибухівки на залізничному вокзалі Києва

Правоохоронці не виявили вибухівки на центральному залізничному вокзалі в Києві, який евакуювали у вівторок уранці через повідомлення про мінування.

"Інформація про мінування Центрального залізничного вокзалу не підтвердилася. Працюємо у звичному режимі. Поїзди відправляються за графіком", - написав в. о. голови правління "Укрзалізниці" Євген Кравцов у своєму мікроблозі в соцмережі Twitter.

"На місці працювала вибухотехнічна служба і кінологи. Вибухові пристрої та речовини не знайдено", - повідомляє відділ комунікації поліції Києва.

За інформацією правоохоронців, після отримання оператором чергової частини поліції повідомлення про мінування вокзалу близько 7:00 з будівлі евакуювали 1400 пасажирів і 40 працівників вокзалу.

"На цей час приміщення та територію перевірено, вибухових пристроїв не виявлено. Подію належним чином зареєстровано в Журналі єдиного обліку заяв і повідомлень Солом’янського управління поліції. Вирішується питання про відкриття кримінального провадження за ст. 259 Кримінального кодексу України, за вчинення якого передбачено покарання до семи років позбавлення волі", - йдеться в повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На Львівщині, у Золочівському районі, після ворожої атаки радіаційний фон у нормі - ОВА

У Білогородській громаді внаслідок атаки загинули двоє людей, четверо постраждали

Після ворожої атаки поїзд Барвінкове–Львів-Чоп відновив рух: 10 вагонів повернулися на рейс - УЗ

В результаті атаки РФ у Білогородській громаді пошкоджено будинок, евакуюють мешканців - ОВА

Сили оборони відбили з початку доби 93 ворожі атаки - Генштаб

В СТОЛИЦІ ПРАЦЮЄ ППО - КМВА

Внаслідок атаки ворожого БпЛА на Одещині виникла пожежа на території православного монастиря

Партія генераторів ЄС піде на підтримку критичної інфраструктури 10 областей України - Мінрозвитку

Глава МЗС Польщі закликав Маска унеможливити використання РФ Starlink для ударів по Україні

Заступник керівника ОП обговорив із очільниками областей приєднання когенераційних потужностей до енергосистеми України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА