Інтерфакс-Україна
14:42 27.10.2017

Ескалація на Донбасі неминуча - Хуг

2 хв читати
Ескалація на Донбасі неминуча - Хуг

 Перший заступник голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Александр Хуг попереджає про неминучість ескалації конфлікту на Донбасі.

"Сторони не відвели сили та засоби, ми бачимо їх у безпосередній близькості уздовж усієї лінії зіткнення. Це призводить не лише до порушень режиму припинення вогню (а минулого тижня ми зафіксували 3286 таких порушень), а і неминуче призведе до збільшення кількості порушень у майбутньому. Як підтверджує досвід і як говорять наші застереження в кожному разі - ескалація неминуча", - сказав він на брифінгу в Києві в п'ятницю.

За словами А.Хуга, СММ за звітний період зафіксувала 86 порушень режиму відведення сил і засобів від лінії розмежування на Донбасі.

"Минулого тижня ми бачили порушення відповідних ліній відведення озброєнь 86:32 - у підконтрольних і 54 - у непідконтрольних уряду районах... СММ фіксувала наявність мін уздовж усієї лінії розмежування, ми навіть бачили нещодавно закладені міни на ділянці розведення сил і засобів у районі Золотого, приблизно за 120 м від блокпоста т. з. ЛНР", - розповів він.

Заступник голови місії також зазначив, що в результаті конфлікту надалі страждає мирне населення Донбасу.

"Цей конфлікт не в інтересах людей. Його розпалюють ті, хто зголосився вирішити його. СММ не шукає винних. 505 спостерігачів повідомляють факти. Факти очевидні - сторони не відвели озброєння, не здійснили розмінування", - зазначив А.Хуг.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Через діючий у квартирі генератор в Києві загинула родина

Суд арештував 14-річного школяра, який напав з ножем на вчительку і однокласника

США призупинять видачу віз росіянам — ЗМІ

Глава "Нафтогазу" категорично спростував введення обмежень споживання газу в будь-якому регіоні України

У Києві без тепла найбільше будинків у Печерському районі після масованих обстрілів – Пантелеєв

У пункті пропуску "Ужгород" відкрили пішохідну смугу руху для оформлення

Зеленський і Федоров визначили перші пріоритети Міноборони, зокрема системні рішення щодо проблем із ТЦК

Держкіно 103 рази клопотало перед ДПСУ і Мінкультури про перетин кордону військовозобов'язаними у 2025р

Кличко: Столиця сьогодні функціонує в екстремальних умовах

В Києві без опалення близько 400 багатоповерхівок, ситуація з енергопостачанням лишається складною – Кличко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА