Інтерфакс-Україна
08:28 29.10.2017

На КПВВ "Новотроїцьке" затриманий бойовик, що прямував до Донецька

1 хв читати
На КПВВ "Новотроїцьке" затриманий бойовик, що прямував до Донецька

При спробі перетину КПВВ "Новотроїцьке" в напрямку Волноваха-Донецьк прикордонниками затримано громадянина України, який імовірно має відношення до бойовиків "ДНР", повідомляється на сайті Держприкордонслужби.
"Встановлено, що в період з 2011 року по 2014 рік цей громадянин працював в системі Донецького обласного управління Державної пенітенціарної служби України, а з початком окупації Донецька продовжив свою роботу, сприяючи учасникам НВФ в здійсненні злочинної діяльності", - йдеться в повідомленні.
Затриманого передано представникам Національної поліції.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Шольц – Зеленському: Україна може розраховувати на Німеччину

Одна людина загинула внаслідок атаки ворожих БпЛА в Одесі – Кіпер

Літній чоловік загинув через ворожий обстріл Херсонщини – ОВА

На чотирьох напрямках фронту в понеділок було найгарячіше - Генштаб

Втрати ворога на покровському напрямку за добу становлять 75 військовослужбовців - Генштаб

"Європейська солідарність" хоче почути як ратифікація угоди про мінерали сприятиме закінченню війни – Геращенко

Зеленський під час зустрічі з українцями в Чехії: Справедливість важлива для відновлення України й для бажання людей жити тут

Міжвідомча група по переговорам щодо вступу України в ЄС схвалила проєкти дорожніх карт - Корнієнко

Три жінки постраждали внаслідок російських обстрілів Нікопольщини – Лисак

Зеленський – Шольцу: Цінуємо ключову роль Німеччини у підтримці України, вдячні за ваші особисті зусилля

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА