Інтерфакс-Україна
21:02 29.10.2017

Повалені дерева частково перекрили рух на Яблуницькому перевалі, Ясиня і Рахів частково знеструмлені

1 хв читати
Повалені дерева частково перекрили рух на Яблуницькому перевалі, Ясиня і Рахів частково знеструмлені

Повалені негодою дерева частково перекрили автомобільний рух на Яблуницькому перевалі в Карпатах, повідомляє глава Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль.
Як повідомляється на його офіційному сайті, в неділю в другій половині дня погода на Закарпатті різко погіршилася - в горах випав сніг, а шквальні пориви вітру повалили на високогір'ї багато дерев.
"На Яблуницькому перевалі на кордоні Закарпаття та Івано-Франківської області повалені дерева частково перекрили автомобільний рух. На місце виїхали співробітники ДСНС, які звільняють проїзд за допомогою спецзасобів", - розповів Г.Москаль.
Також, за його словами, станом на 17.00 через обриви ліній електропередач і коротких замикань повністю без електроенергії залишаються високогірні населені пункти Рахівського району Білин, Кваси, і частково - Ясиня і Рахів. "Над відновленням електропостачання працюють аварійні бригади", - інформує голова обладміністрації.
"У результаті дощів рівень води в річках піднявся, однак загрози виходу на заплаву немає", - додав Г.Москаль.
 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Внаслідок масованої атаки РФ на столицю постраждали четверо людей - розпочато розслідування

Падіння уламків було на території центральних архівів, пошкоджено приміщення Держархіву Одеської області

ППО знешкодило 284 ворожих засобів ураження із 322, є влучання у 11 локаціях, падіння уламків – у 16

Зеленський після нової атаки ворога по містах України: потрібен жорсткий тиск на РФ заради миру

Кількість загиблих внаслідок ворожого удару по Одесі зросла до двох осіб

Рятувальники виявили під завалами тіло загиблого внаслідок російської атаки по Харкову 7 червня – мер

Руйнування та пожежі внаслідок масованої атаки російських дронів - в 4 районах Київської області

Генштаб зафіксував впродовж доби 174 бойові зіткнення

Двоє людей постраждали внаслідок атак російських дронів та артилерійських обстрілів у Дніпропетровській області

Окупанти втратили впродовж доби 960 військовослужбовців - Генштаб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА