Інтерфакс-Україна
19:11 31.10.2017

У сумці, через яку в аеропорту Одеси екстрено сів турецький літак, підозрілих предметів не знайшли

2 хв читати
У сумці, через яку в аеропорту Одеси екстрено сів турецький літак, підозрілих предметів не знайшли

Фахівці вибухотехнічної служби та кінологи не виявили вибухонебезпечних або інших підозрілих предметів у сумці, залишеній пасажиром в санвузлі літака, який здійснив екстрену посадку в Міжнародному аеропорту "Одеса" літака Airbus A320 турецької авіакомпанії, що виконував рейс з аеропорту "Домодєдово" (Москва, РФ) в одну з повітряних гаваней Туреччини.

"Пасажир провів у туалеті тривалий час, вийшов звідти перевдягнений в інший одяг, в захованих і "забутих" речах не виявлено нічого підозрілого..." - написав у вівторок увечері на своїй сторінці в соцмережі Фейсбук радник начальника ГУ Нацполіції України в Одеській області Руслан Форостяк.

Він також поінформував, що наразі з пасажиром, громадянином Литви, "спілкуються співробітники СБУ і з'ясовують його підозрілі дії".

Раніше у вівторок, 31 жовтня, Д.Форостяк повідомив, що літак Airbus A320 турецької авіакомпанії, що виконував рейс із аеропорту "Домодєдово" (Москва, РФ) в одну з турецьких повітряних гаваней, у вівторок увечері здійснив екстрену посадку в Міжнародному аеропорту "Одеса". Екстрену посадку повітряного судна турецький екіпаж здійснив через підозру про наявність на борту вибухового пристрою.

"Один з пасажирів поскаржився на стан здоров'я, а саме на розлад шлунка, і довгий час був у туалеті. Екіпаж, з огляду на підозрілі дії пасажира, зробив детальний огляд туалетної кімнати і виявив там підозрілу сумку. Знахідка змусила екіпаж здійснити екстрену посадку на найближчому аеродромі" , - написав він.

При цьому Д.Форостяк зазначив, що навмисне не вказує номер рейсу, "щоб не турбувати родичів або запобігти можливим негативним наслідкам для компанії перевізника".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти двічі вдарили по Шевченківському району Харкова

Зеленський назвав цілі в РФ для ударів далекобійними ракетами Tomahawk

Зеленський про успіх Трампа на Близькому Сході: Сподіваюсь, він використовуватиме ті ж інструменти для тиску на Путіна

Росіяни атакували дроном автівку в Запорізькій області, загинув водій

Софія Нерсесян представлятиме Україну на "Дитячому Євробаченні-2025" в Грузії

Правоохоронці не виявили вибухівки у потягу Чернівці–Івано-Франківськ–Запоріжжя, рух відновлено

Електропостачання в одному з районів Київщини повністю відновлено після ранкової атаки

Трамп закликав Конгрес розслідувати спробу його імпічменту через Україну в 2019 році

Ситуація в енергосистемі України ускладнена через ворожі обстріли, але контрольована

Дві людини загинули та три постраждали внаслідок ворожих обстрілів Дніпропетровщини

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА