Інтерфакс-Україна
13:38 01.11.2017

Понад десятьох затриманих у нічному клубі Jugendhub визнано особами, що ухиляються від призову

2 хв читати
Понад десятьох затриманих у нічному клубі Jugendhub визнано особами, що ухиляються від призову

12 осіб, затриманих під час обшуку в нічному клубі Jugendhub в Києві та відправлених до військової кооперації, визнано особами, що ухиляються від військового призову, зараз вони проходять медичний огляд, повідомив начальник відділу комплектування та призову – заступник начальника управління призвання та комплектування ГУ персоналу Головного управління Збройних сил України Валерія Дендебера.

На брифінгу в середу у Києві він зазначив, що ця група осіб вже проходить медичну експертизу.

"12 чоловік були визнані такими, які ухиляються від виконання військового обов'язку. Рішення щодо них будуть прийняті відповідними військовими комісіями. Тепер вони проходять медичний огляд, відповідні професійно-психологічні відбори", - сказав він.

В.Дендебера зазначив, що спецоперація була проведена представниками Національної поліції, щодо участі у цих заходах військових комісарів буде проведено перевірку.

"Ми не можемо надати правової оцінки діям національних політиків... Детально буде проведено розбір, ступінь провини, якщо вона була, буде визначено. Кожен отримає, скажем так, по заслузі", - додав представник Генеральної штабі.

Як повідомлялося, правоохоронці в ніч на 28 жовтня затримали в одному з нічних клубів Києва (Шевченківський район) 17 осіб, у яких були наркотичні речовини. Окрім того, співробітники військової комісії виявили 32 людини, які ухиляються від призову на термінову службу. Іх доправили до пункту збору засідань Києва.

У поліції Києва заявили, що дії поліцейських під час обшуку в київському клубі Jugendhub були законними.

ОСТАННЄ

Сікорський: Росія намагалася перевірити НАТО, не розпочинаючи війни – ЗМІ

Пасажиропотік через кордон впав ще на 12,4%

Поле бою очікує на революцію наземних роботизованих комплексів – командир 3-го корпусу Білецький

Навроцький видав постанову про згоду на перебування іноземних військ на території Польщі

Зеленський: Найбільш ефективні санкції –це вогонь на російських нафтових заводах, терміналах, нафтобазах

Україна проти повернення РФ заморожених активів як плати за припинення вогню – Єрмак

Залізничне сполучення на дільниці Васильків-1-Боярка вже відновлено – МінРГТ

Росіяни продовжують атакувати на покровському напрямку, за добу зафіксовано 114 боєзіткнень – Генштаб ЗСУ

Росіяни обстріляли Білозерку на Херсонщині, загинув мирний житель – ОВА

На місці вибуху у вагоні потяга на Київщині триває відновлення рейок, 28 потягів слідують зміненими маршрутами – Свириденко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА