Інтерфакс-Україна
19:52 01.11.2017

Чверть британців повертаються на роботу після виходу на пенсію

1 хв читати
Чверть британців повертаються на роботу після виходу на пенсію

Близько 25% жителів Великобританії знову влаштовуються на роботу протягом 15 років після виходу на пенсію, показують результати спільного дослідження соціологів Манчестерського університету і Королівського коледжу Лондона.
Відзначається, що більшість літніх громадян повертаються до роботи в перші п'ять років після виходу на пенсію, при цьому чоловіки роблять це частіше, ніж жінки.
Дослідники спробували зрозуміти, чи є вихід на роботу наслідком складного фінансового становища британських пенсіонерів, але не прийшли до однозначних висновків. З одного боку, ті, хто все ще виплачує іпотеку, на 50% частіше працюють після 65 років. З іншого боку, показник не збільшується в групі респондентів, які відзначили в анкеті наявність фінансових проблем.
При цьому результати чітко демонструють, що чим вище рівень освіти, тим більша ймовірність повернення британців до роботи.
Таким чином, уявлення про те, що робота після виходу на пенсію може дозволити найменш забезпеченим пенсіонерам поліпшити своє фінансове становище, може бути невірним, відзначають автори дослідження.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Затримано підозрюваного у вбивстві мера Сімеїза, вчиненому у 2013 році

Суд пом’якшив запобіжний захід для екссудді Тандира, який збив на смерть нацгвардійця на блокпосту

Село Кутьківка Харківської області під повним контролем Сил оборони України - 16 АК

УЧХ допомагав постраждалим від нічних повітряних атак РФ в Київській та Запорізькій областях

Посадовцям КМДА повідомлено про підозру в розтраті 4,5 млн грн на ремонті вул. Кирилівської

РФ отримає відповідь на удар по Запоріжжю – Зеленський

Україна презентувала в Брюсселі проєкт із концесії порту "Чорноморськ"

Молдова продовжила тимчасовий захист для українських біженців до березня 2027 року

Німеччина передасть Україні 33 мобільні теплоелектростанції - посол Томс

До МЗС викликали посла Угорщини, висловлено протест у зв’язку із нещодавніми заявами угорського керівництва

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА