Інтерфакс-Україна
18:42 05.11.2017

Бойовики 9 разів порушили перемир'я в неділю, двоє українських військових поранені

1 хв читати
Бойовики 9 разів порушили перемир'я в неділю, двоє українських військових поранені

З опівночі неділі бойовики на Донбасі 9 разів порушили перемир'я, застосовуючи міномети калібру 120-мм і один раз реактивну систему залпового вогню, обстрілюючи сили АТО, двоє українських військових отримали поранення, повідомили в прес-центрі штабу АТО.
"Сьогоднішній день знову продемонстрував, що бойовики не зацікавлені в мирному врегулюванні конфлікту на Донбасі, адже найманці й надалі загострюють обстановку вздовж лінії розмежування", - йдеться в повідомленні на сторінці штабу в Фейсбук у неділю ввечері.
На маріупольському напрямку вранці бойовики більше години били з 120 і 82-мм мінометів, озброєння БМП, гранатометів по позиціях ЗСУ поблизу Водяного і Талаківки. Українські військовослужбовці асиметрично відповідали ворогові. Внаслідок протистояння отримав поранення військовослужбовець сил АТО.
На луганському напрямку бойовики застосовували 120-мм міномет неподалік Новотошківки. З гранатометів були обстріляні підступи до Кримського і Ніжньотеплого. Під час однієї з цих провокацій поранено ще одного українського захисника.
На донецькому напрямку недалеко від Донецька, близько 15.00 бойовики випустили не менше 10 снарядів з реактивної пускової установки в районі Дослідного. Українські опорні пункти біля Авдіївки і Пєсков НВФ розстрілювали з 120-мм мінометів.

 

ОСТАННЄ

Росія ракетним ударом пошкодила фабрику "Філіп Моріс" під Харковом

НАБУ: Фіксуємо хвилю фейків про діяльність антикорупційних органів, мета яких - дискредитація

Генштаб ЗСУ: Уражено ЗРК "Оса" та низку логістичних об’єктів російських окупантів на ТОТ Запорізької області

Петиція про заміну в Києві освітлення під’їздів на світильники з датчиками руху не набрала необхідних голосів

Мінкультури 1,3 тис. разів клопотало перед Держприкордонслужбою про перетин кордону військовозобов'язаними у 2025р.

Поліція отримала численні повідомлення про мінування держустанов, навчальних закладів і підприємств у Києві

Глава МЗС Ірландії затвердила виділення EUR25 млн на відновлення електро- і теплопостачання в Україні

"Укрзалізниця" обмежила рух поїздів між Дніпром та Запоріжжям через атаки на залізничну інфраструктуру

УЦОЯО затвердив загальні характеристики тестів НМТ-2026 та схеми нарахування балів

Українська асоціація студентів пропонує відзначати День українського студентства 29 січня - УІНП

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА